Gıda Depolama Kavanozu, Samanyolu Seramik Teneke Kutu Kavanozu Hava Geçirmez Contalı Bambu Kapaklı Grafiti Modern Desen Kahve, Çay, Baharat ve Daha Fazlasını Sunmak için Conister (Pembe) (E)
Yenilendi

Gıda Depolama Kavanozu, Samanyolu Seramik Teneke Kutu Kavanozu Hava Geçirmez Contalı Bambu Kapaklı Grafiti Modern Desen Kahve, Çay, Baharat

₺ 41.97

Mağazada

Design Tasarım : Benzersiz tasarım, seramik depolama kavanozu bir moda dekorasyonu haline gelir.Bambu üst kapak, tazeliği ve lezzeti korumak ve korumak için havayı kilitler. Size Boyutu : 8 cm x 8 cm. 200 ml / 8.5 oz.Bir çay kavanozu, şeker kavanozu olarak harika, kahve, kaşık, çatal, kahve karıştırma çubukları, sos, şeker ovma vb.Depolamak için idealdir. ♦ Geniş Uygulanabilir : Kahve, çay, un, şeker, tahıl, kurabiye, tohum, ot, evcil hayvan maması için uygun kaplar. ✔ Kolay Temizlenir : El yıkama önerilir, metal mutfak eşyaları ile kullanılması tavsiye edilmez, diş macunu ile bir şişe fırçası kullanın lekeleri iyi temizleyebilir. Note Not : Orijinal bambu ahşap kapak, kullanımı etkilemeyen hafif bir kokuya sahiptir.Birkaç kez havalandırma kaybolacaktır. Natural Doğal ahşap kapak ve gıda sınıfı silikon halka ile kullanımı güvenli, sağlık ve toksik olmayan, kapalı bir ortam yaratın ve içeriği kuru tutun.♦ Saklanması Kolay Seramik gıda saklama kabı fındık, şeker, kuru meyve, kahve, çay, kedi maması ve daha fazlasını saklamak için uygundur, günlük ihtiyaçlarınızı karşılar.♦ Yaygın Olarak uygulanan Beyaz kaplar ve basit çizgiler, mutfaklar, oturma odaları, ofisler, ziyafetler, restoranlar veya sanat galerileri vb.Gibi her türlü mobilya veya durumla kolayca eşleşebilir.Sadece saklanamazlar, aynı zamanda iyi süslemeler de olabilirler.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler