Kafa derisi Aplikatörü, C Şekilli Dikiş Saç Restoratör Saç Tedavisi Aplikatörü Kafa Derisi Tedavisi Aplikatörü Kadınlar için Erkekler için Tıp için Dikkat Çekici (mavi)
Yenilendi

Kafa derisi Aplikatörü, C Şekilli Dikiş Saç Restoratör Saç Tedavisi Aplikatörü Kafa Derisi Tedavisi Aplikatörü Kadınlar için Erkekler

₺ 27.87

Mağazada

Yüksek Kaliteli Tasarım : Ölçülebilir, sızıntı yok, aplikatörün dış tarafında 5ml, 10ml, 15ml ölçekler işaretlenmiştir.Çoklu Fonksiyonlar : İlaç doğrudan kafa derisine uygulanabilir ve etki dikkat çekicidir, ilaç tasarrufu sağlar ve kafa derisine masaj yapar.Rahat Kullanım : Küçük bir huni ile ilacı dökmeniz daha uygundur ve iyi ve hassas tasarım sıvının sızmamasını sağlar.Zarif Detaylar : C şekilli dikiş tasarımı, rahatsızlık vermeden pürüzsüz, tahriş olmaz ve kullanımı rahattır.Kafa derisine Zarar vermez : Yüksek kaliteli plastik ve pas içermeyen alaşımdan yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değil ve kirlenmesi kolay değil.Özellik : 1. Kafa derisine Zarar vermez : Yüksek kaliteli plastik ve pas içermeyen alaşımdan yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değil ve kirlenmesi kolay değil.2. Zarif Detaylar : C şekilli dikiş tasarımı, rahatsızlık vermeden pürüzsüz, tahriş olmaz ve kullanımı rahattır.3. Çoklu Fonksiyonlar : İlaç doğrudan kafa derisine uygulanabilir ve etki dikkat çekicidir, ilaç tasarrufu sağlar ve kafa derisine masaj yapar.4. Yüksek Kaliteli Tasarım : Ölçülebilir, sızıntı yok, aplikatörün dış tarafında 5ml, 10ml, 15ml ölçekler işaretlenmiştir.5. Rahat Kullanım : Küçük bir huni ile ilacı dökmeniz daha uygundur ve iyi ve hassas tasarım sıvının sızmamasını sağlar.Kullanım Şekli : aplikatör derisi şurubu uygun miktarda eklemek, ve gerekli amount Specification : Öğe Türü : saç Derisi Applicator Material : ABS, Alaşım Paket Listesi : 1 x Tıp Applicator1 x x Funnel1 Sprey Bottle1 x Damlalık uygulanan kadar aplikatörü hafifçe kafa derisi tarak izin Önerilir.

Teklifin özellikleri

Item Type:
Scalp Applicator
Material:
ABS, Alloy
Package List:
1 x Medicine Applicator :
1 x Funnel :
1 x Spray Bottle :
1 x Dropper :

Benzer cümleler