dancrul Sabunluk,Çift Çubuk Sabunluk,Sabunluk,Alüminyum Duş sabunluk,Duş için Delme/Delme Sabunluk,Duş Duvarı için Sabunluk,(Siyah).
Yenilendi

dancrul Sabunluk,Çift Çubuk Sabunluk,Sabunluk,Alüminyum Duş sabunluk,Duş için Delme/Delme Sabunluk,Duş Duvarı için Sabunluk,(Siyah).

₺ 26.97

Mağazada

♦ Özellikler-Duş duvarı için sabunluk, Duş için bu sabunluk özellikleri, 5 inç uzunluğundaki tutucu başına 11.61 x 3.94 x 1.19 inçtir. function Multı functıon - Bu duş sabunluk, aynı anda iki parça sabun veya bir şey tutabilen iki sabun ağına sahiptir,kullanışlı ve pratiktir,yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış bu sabun çubuğu tutucusu, korozyona ve paslanmaya karşı korumak için günlük çizilmelere karşı koyabilir. Install Kurulumu Kolay-Hem delme hem de delme gerektirmeyen kurulum yöntemleriyle, duş sabunluk standını dakikalar içinde kurabilirsiniz. design Mükemmel tasarım-Bar sabunu için bu sabunluklar modern bir tasarıma sahiptir, duş için bu sabunluk tutucusunun temiz görünmesini sağlar.Banyolarda, mutfaklarda ve musluk veya duş başlığının bulunduğu diğer Alanlarda kullanım için idealdir. ♦ Zamanında satış sonrası - ücretsiz Servis Bu sabunluk duşu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.Sorunu çözmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Bu sabunluk ' in sade ve modern tasarımı, her türlü banyo, mutfak ve musluk veya duşlu diğer alanlar için uygundur heads.It sabun ve diğer ürünleri daha iyi saklamanıza ve hayatınıza kolaylık getirmenize yardımcı olabilir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler