UXZDX CUJUX Ferforje depolama Sepeti kapaklı kıyafet sepeti Düzenli depolama sepeti Kirli Çok Fonksiyonlu Ev Depolama Sepeti (Boyut: 35 cm)
Yenilendi

UXZDX CUJUX Ferforje depolama Sepeti kapaklı kıyafet sepeti Düzenli depolama sepeti Kirli Çok Fonksiyonlu Ev Depolama Sepeti (Boyut:

₺ 489.93

Mağazada

Meşe kapak, pürüzsüz dokunmatik, katı doku, uzun ömürlü.Şık ve güzel.Doku pürüzsüzdür, boyadan düşmez ve kullanımı kolaydır. clean.It şık bir görünüme ve kendine özgü kişiliğe sahip çeşitli dekorasyon stilleri için uygundur.Fonksiyon : depolama / sehpa/komodin.Uygun için : oturma odası, yatak odası, mutfak, vb.Meşe kapak, pürüzsüz dokunmatik, katı doku, uzun ömürlü.Şık ve güzel.Doku pürüzsüzdür, boyadan düşmez ve kullanımı kolaydır. clean.It şık bir görünüme ve kendine özgü kişiliğe sahip çeşitli dekorasyon stilleri için uygundur.Fonksiyon : depolama / sehpa/komodin.Uygun için : oturma odası, yatak odası, mutfak, etc.Name : Depolama sepetimalzeme : Demir + Oak Color : şekilde gösterildiği gibiişçilik : saf manuel kaynaknotlar : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm'lik bir farka izin verin.2. Bilgisayar ekranı nedeniyle, gerçek renk resimden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın, teşekkür ederim.Sadece ana ürün satılır, diğer süslemeler satılmaz.Listesi : 1 * depolama sepeti2. Bilgisayar ekranı nedeniyle, gerçek renk resimden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın, teşekkür ederim.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler