Yanlış Eyelashes Dramatik Sahte Vizon Göz Lashes Doğal Kirpikler 25mm 20 Pairs Paketi 4 Stilleri 6D Sahte Kirpikler Uzun Kabarık Hacmi Yumuşak El Yapımı Şerit Göz Lashes Göz Makyaj Toptan (P01-25mm)
Yenilendi

Yanlış Eyelashes Dramatik Sahte Vizon Göz Lashes Doğal Kirpikler 25mm 20 Pairs Paketi 4 Stilleri 6D Sahte Kirpikler Uzun Kabarık Hacmi

₺ 26.97

Mağazada

LASGOOS, bankanızı kırmadan yüksek kaliteli kirpikler sağlamayı taahhüt eder.Sahte Vizon saç yapılmış, Yumuşak ve Hafif, 4 farklı stilleri!Farklı ihtiyaçlarınızı karşılayın.Kirpiklerimizin her Çifti İşçilerimiz tarafından El yapımıdır.Yeniden kullanılabilir : Uygun bakım ile 20 defadan fazla tekrar kullanılabilir.Kolay Uygulanır ve Gözlerinize Zarar vermez, Zulüm içermez.Paket : 20 çift 6 D Kirpikleri.Neden Lasgoos'u Seçmelisiniz?LASGOOS 6 yıllık satış ve tasarıma sahiptir experience.Do vizon saçının çok pahalı olduğunu mu düşünüyorsun?ve hala vizonun yumuşaklığını ve doğallığını mı istiyorsun ?Şimdi vizon kürkünü seven, vizon kalitesine çok yakın , ancak bankanızı kırmayacak bir ürün geliştirdik!Bir palette 20 çift var, bu yüzden artık stokta kalma konusunda endişelenmenize gerek yok.Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 4 farklı stili özenle seçtik.Özellikler : 1. Tüm el yapımı zanaat tam şerit lashes2. Güzel, göz alıcı bir görünüm yaratın 3. Uygun bakım ile uygulanması kolay ,rahat ve tekrar kullanılabilir 4. Kirpikler gözlerinizin konturuna uyacak şekilde kesilebilir 5. Profesyonel kirpik tutkalı ile kirpikleri anında uygulayabilirsiniz 6. Göz makyajı çıkarıcı veya aletlerle kolayca çıkarılabilir 7. Kirpikler düzgün bir şekilde kullanılırsa ve çıkarılırsa birçok kez kullanılabilir Paket içeriği : 20 x çift sahte kirpik Kirpik tutkalı yok.Nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçları : Kirpikleri kasadan cımbızla dikkatlice çıkarın.Sahte kirpikleri göz çizginizin uzunluğuyla karşılaştırın, gerekirse uygun uzunluk ve genişliğe kesin.Sahte kirpik kökü boyunca pamuklu çubukla tutkal ekleyin.Kirpiklerinizi doğal kirpiklerinizin kökünde basınçla tutun.Gerekirse, göz çizginizin daha doğal görünmesini sağlamak için göz farı veya göz kalemi uygulayın.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler