Herfair USB-USB C Adaptörü, USB A-C Adaptörü, Dik Açılı 90 Derece USB 3.0 Erkek-USB C Dişi Adaptör iPhone 11/Airpods iPad/Samsung Not 10/Google Pixel/Dizüstü Bilgisayarlarla uyumlu (Siyah)
Yenilendi

Herfair USB-USB C Adaptörü, USB A-C Adaptörü, Dik Açılı 90 Derece USB 3.0 Erkek-USB C Dişi Adaptör iPhone 11/Airpods iPad/Samsung Not

₺ 17.97

Mağazada

Geniş uyumluluk USB Tip-A dizüstü bilgisayarlarınızdan veya şarj cihazlarınızdan usb tip-c aygıtınıza veya usb tip-c çevre birimlerine bağlanır.Kullanımı kolay sadece takın ve herhangi bir yazılım yüklemesi olmadan paly.Hızlı ve hızlı veri aktarımı veya senkronizasyonu, telefonları, tabletleri, flash sürücüleri, fareleri, hub'ları ve diğer usbc çevre birimlerini dizüstü bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar.Güvenli ve güvenilir çözüm, usb c usb adaptöründeki dahili gelişmiş yonga seti ile şarj ve veri aktarımının güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlar.Gittiğiniz her yerde bu hafif USB-C - USB-A Adaptörünü yanınıza alın!Diğer rakip usb c dişi adaptörlerden %20 daha küçüktür ve sırt çantanızda, çantanızda, cebinizde, evrak çantanızda, masa çekmecenizde veya istediğiniz başka bir yerde güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar.Lütfen Dikkat 1. Bu USB-C-USB adaptörü telefonları ve tabletleri şarj edebilir, ancak bir dizüstü bilgisayarı şarj edemez. 2. Bu USB C'den USB 3.0'a adaptör HDMI, VGA veya diğer ses ve video sinyallerini gönderemez. 3. 10 Gbps teorik Maksimum iletim hızıdır, son gerçek hız da çıkış ve giriş cihazına ve kabloya vb. Bağlıdır. Seyahat Etmeye Hazır Taşınabilirlik Bu hafif USB-C'yi USB adaptörüne gittiğiniz her yere götürün!Sırt çantanızda, çantanızda, cebinizde, evrak çantanızda, masa çekmecenizde veya istediğiniz başka bir yerde güvenle saklayabilirsiniz.Süper Hızlı İletim Hızlı Şarj Seyahate Hazır Taşınabilirlik Üstün İşçilik Veri Senkronizasyonu (OTG) Yaygın Uyumluluk 7 x 24 Müşteri Hizmetleri.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler