Roziapro yükseltme kafa traş makineleri kel erkekler için ıslak ve kuru elektrikli tıraş makinesi erkekler için 5 in 1 tımar kiti erkek kel kafa tıraş makinesi akülü şarj edilebilir elektrikli tıraş makinesi ile LED ekran (altın)
Yenilendi

Roziapro yükseltme kafa traş makineleri kel erkekler için ıslak ve kuru elektrikli tıraş makinesi erkekler için 5 in 1 tımar kiti erkek

₺ 89.97

Mağazada

Recharg【USB Şarj Edilebilir ve LED Ekran】 : Bu kafa tıraş makinesinin dahili lityum pili güçlü ve uzun ömürlüdür.Sadece 2 saat USB hızlı şarj ile 90 dakika tıraş keyfini çıkarın.Akıllı LED ekran pil durumunu gösterir. Floating【Upgrade 6 Yüzer Tıraş Başlığı】 : Roziapro döner tıraş makinesi 6 esnek ve hassas kafaya sahiptir, yüz ile temas alanını etkili bir şekilde artırabilir, tıraşı daha hızlı bitirmenize yardımcı olur. 6 D yüzer kesici kafa, yüz hatlarına daha fazla uyacak şekilde yukarı ve aşağı yüzebilir ve size rahat ve pürüzsüz bir tıraş deneyimi sunar. Freedom【5 in 1 Özgürlük Bakım Kafa Tıraş Makinesi】 : Erkek elektrikli tıraş makinesi, tıraş başlığı, saç kesme makineleri ( 3mm / 5mm / 7mm ), burun saç düzeltici, yüz temizleme fırçası ve masaj fırçası dahil olmak üzere 5 farklı ataşmana sahiptir.Sakal, saç ve yüz temizliğini düzeltmek için kullanılabilir.Tıraşlı kel kafanın etkisi dikkat çekicidir. 【Su geçirmez ve ıslak ve Kuru】 : Erkekler için Roziapro tıraş makinelerinin tüm gövdesi IPX6 su geçirmezdir, size rahat bir kuru tıraş veya tıraş köpüğü veya jel ile ferahlatıcı bir ıslak tıraş sunar.Banyoda tıraş makinesini bile kullanabilirsiniz. 【Mükemmel Müşteri Hizmetleri】 : Yedek kafaları nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız veya tıraş kafasını nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.12 aylık %100 iade veya değiştirme garantisi sunuyoruz.Etraftaki 5 kafayı açın.Orta kafayı okla gösterilen yönde döndürün.Çıkmak. 1. Hyper Flex Teknolojisi-Tıraş makinesinin boynunu esnetmek, maksimum temas için boyundan yüze yumuşak bir geçiş sağlar. 2. Hassas Ultra Gelişmiş kafa pattemi, değişken saç uzunluklarını daha az vuruşla daha yakın keser. 3. Lityum, 90 dakikaya kadar uzun ömürlü performans sağlar. 4. şarj etmek için 2 saat, kullanmak için 90 dakika, USB şarj kullanabilirsiniz. 5. Avucunuzun içinde tam kontrol. 1 * Döner Elektrikli Tıraş Makinesi. 1 * Burun Saç Düzeltici. 1 * Saç Kesme Makineleri. 1 * Yüz Temizleme Fırçası. 1 * Yumuşak Yüz Süngeri. 1 * 3mm, 5mm, 7mm Kesme Kılavuzu. 1 * USB Şarj Kablosu. 1 * Temiz Fırça.Yüz konturunun takılması, ölü uçlar olmadan tıraş edilmesi, zor parçalar da kolayca traş edilebilir. 6 D yüzen kafa, temas alanını büyütmeye yardımcı olur ve tahrişi azaltır, size verimli ve konforlu bir tıraş deneyimi sunar.Roziapro elektrikli tıraş makinesi en mükemmel tıraş hassasiyetine ve gücüne sahiptir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler