Alüminyum Alaşım GPU Brace Grafik Kartı Braketi Profesyonel Dayanıklı Kaymaz GPU Brace Destek Video Kart Tutucu, GPU Standı (Gümüş)
Yenilendi

Alüminyum Alaşım GPU Brace Grafik Kartı Braketi Profesyonel Dayanıklı Kaymaz GPU Brace Destek Video Kart Tutucu, GPU Standı (Gümüş)

₺ 40.47

Mağazada

Malzeme : Alüminyum alaşımından yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır, sağlam ve kalıcı destek sağlar ve uzun süre kullanılabilir.Sürgülü ayar tasarımı-Grafik kartı braketi tasarımı, çeşitli kullanıcı ana bilgisayarlarının ihtiyaçlarını karşılamak için geleneksel çeşitli geleneksel şasi konfigürasyonları ve uzun güç kaynağı braketleri ile uyumlu olabilir.Alttaki mıknatıs tasarımı : Tabandaki mıknatıs, kurulumu basitleştirmek ve kasada daha kararlı durmak için tasarlanmıştır.Destek modülünü sabitlemek için aletsiz sıkma vidaları : Destek modülü, şok emici ve çizilmeye karşı dayanıklı bir ped ve temel yüksek parlaklık teknolojisi ile donatılmıştır.Süreç : Destek çubuğu, ürünün yüzey dokusunu koruyabilen ve uzun süre solmayan anodik parlatma işlemidir.açıklama : 1. Malzeme : Alüminyum alaşımından yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır, sağlam ve kalıcı destek sağlar ve uzun süre kullanılabilir.2. Sürgülü ayar tasarımı-Grafik kartı braketi tasarımı, çeşitli kullanıcı ana bilgisayarlarının ihtiyaçlarını karşılamak için geleneksel çeşitli geleneksel görev yapılandırmaları ve uzun güç kaynağı braketleri ile uyumlu olabilir.3. Alttaki mıknatıs tasarımı : Tabandaki mıknatıs, kurulumu basitleştirmek ve kasada daha kararlı durmak için tasarlanmıştır.4. Destek modülünü sabitlemek için aletsiz sıkma vidaları : Destek modülü, şok emici ve çizilmeye karşı dayanıklı bir ped ve temel yüksek parlaklık teknolojisi ile donatılmıştır.5. Süreç : Destek çubuğu, ürünün yüzey dokusunu koruyabilen ve uzun süre solmayan anodik parlatma işlemidir.şartname : Ürün adı : Grafik kartı braketirenk : siyah, gümüşmalzeme : alüminyum alaşımboyutu : (Yaklaşık)73 * 15 * 15mm/2.87*0.59*0.59 Paket içeriği : 1 adet * grafik kartı köşeli ayraç.

Teklifin özellikleri

Product name:
Graphics card bracket
Color:
black, silver
Material:
aluminum alloy
Size:
(About)73*15*15mm/2.87*0.59*0.59 inches
The package includes:
1 piece * Graphics card bracket :

Benzer cümleler