Renjıe-us 8CH 1080N Gözetim DVR Sistemi ve 720 P 1.0 MP HD Hava Bullet Kamera, destek Kızılötesi Gece Görüş & P2P & Telefon Uzaktan Monitör (Siyah) (Renk: Beyaz)
Yenilendi

Renjıe-us 8CH 1080N Gözetim DVR Sistemi ve 720 P 1.0 MP HD Hava Bullet Kamera, destek Kızılötesi Gece Görüş & P2P & Telefon Uzaktan Monitör

₺ 69.00

Mağazada

8 CH 1080 N Gözetim DVR Sistemi ve 720 P 1.0 MP HD Hava Bullet Kamera, destek Kızılötesi Gece Görüş Alt akışı için gerçek zamanlı ağ iletim, bant genişliği darboğaz sorunu çözmek kolay.6. Ekran : VGA HD çıkışı aynı anda, destek VGA 1080 p HD çıkışı, kurşun teknolojisi HD çözünürlük.7. Çalışma arayüzü : Windows işletim tarzına benzer şekilde, güçlü fare sağ tıklama işleviyle başlamak kolaydır.8. Ağ : Güçlü ağ hizmetleri (DHCP, PPPOE, FTP, DNS, DDNS, E-POSTA,IP aramaları vb.Desteği).) Ve mükemmel destek (WEB, İstemci, SDK), birlikte çalışabilirliği sağlamak kolaydır.9. Tarayıcılar : IE, Chrome, Firefox, Safari tarayıcılarını destekleyin.10. Uzaktan Erişim : DNS (ARSP) ile uzaktan izlenmesi kolay, 3322 (Yunan ağı), dyndns, oray (fıstık kabukları), myq-see ve diğer dns'ler de sağlanır.11. İnternette adım : uzaktan izleme için bir adım, çeşitli karmaşık ağ ayarlarından kurtulma, kullanımı kolay ve basit.12. Mobil monitör : Çeşitli mobil izleme desteği (i Phone, Windows Mobile, Black Berry,Symbian, Android)13. Benzersiz kara kutu teknolojisi ile tüm süreç izlenebilir, bu da bakım maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.14. İçin : villalar, plazalar, okullar, oteller, süpermarket vb.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler