Kadınlar için Meincolors Direnç Döngü Egzersiz Bandı Seti, 4'lü Paket, Bacaklar ve Popo Egzersizleri, Kuvvet Antrenmanı, Yoga Germe ve Pilates için uygundur.
Yenilendi

Kadınlar için Meincolors Direnç Döngü Egzersiz Bandı Seti, 4'lü Paket, Bacaklar ve Popo Egzersizleri, Kuvvet Antrenmanı, Yoga Germe ve

₺ 29.97

Mağazada

%100 Doğal Lateks. ★[Güvenlik, yüksek elastikiyet ve konfor] Spor direnç bandı, güvenli, toksik olmayan, kokusuz, elastik ve %100 Birinci sınıf doğal lateksten yapılmıştır. durable.It ipek kadar pürüzsüzdür ve kullanımı çok rahattır.Ve egzersiz için daha elverişli olan güçlü gerilmeden sonra deforme olmaz veya kırılmaz. ★[Mükemmel taşınabilirlik] Güzel bir ücretsiz taşıma çantasıyla, yanınızda taşımak çok kolay ve kullanışlıdır.Evde, spor salonunda, ofiste, seyahat ederken veya dışarıda olsun, her zaman, her yerde etkili bir şekilde egzersiz yapmanızı sağlar. ★[Farklı Direnç Seviyeleri] Egzersiz seti dört renk kodlu direnç seviyesi içerir, böylece farklı egzersiz amaçlarına göre seçim yapabilirsiniz. ★[Çoklu Kullanımlar] Direnç bantları seti egzersiz, fitness ve fizik tedavi için kullanılır.Streç bantlar etkili egzersizler sunar, kollarınızı, sırtınızı, bacaklarınızı ve kalçalarınızı eğitir, bağları ve kasları güçlendirmeye yardımcı olmak için vücut direnci eğitimi için mükemmeldir.Ev Fitness, Germe, Kuvvet Antrenmanı, Yoga, Pilates veya herhangi bir egzersiz için mükemmeldir. ★[Fitness Bantları] 4 moda renk spor direnç bantları, taşıma çantası ve kullanım kılavuzu ile.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler