Xudongliu Rampaları, Plastik Rampalar, Geçmeli Tasarım, Araba Rampaları, Taşınabilir Engelsiz Rampalar, Topluluklarda, Yol Kenarlarında, Garaj Kapılarında ve Diğer Yerlerde Kullanılır. (Renk: Siyah, Boyut: 25cmx40cmx16cm)
Yenilendi

Xudongliu Rampaları, Plastik Rampalar, Geçmeli Tasarım, Araba Rampaları, Taşınabilir Engelsiz Rampalar, Topluluklarda, Yol Kenarlarında,

₺ 210.90

Mağazada

1. Yüksek basınç dayanımı : dayanıklı ve yüksek basınç dayanımı olan yeni yüksek mukavemetli plastik benimsenmiştir. 2. Kare çarpma dokusu : Eğim, sürtünmeyi büyük ölçüde artıran ve aracın kaymasını kolaylaştıran kare çarpma dokusu ile tasarlanmıştır. 3. Durgun su yok : Alt oyulmuş ve arka dikdörtgen bir yapıya sahip, durgun su yok, durgun su yok. 4. Kalınlaştırmak ve ağırlaştırmak, tabanı güçlendirmek : çok parçalı çapraz yapı, iyi basınç direnci ve güçlü güvenlik. 5. Toka tasarımı : çeşitli renkler doğrudan eklenebilir ve geçmeli tasarım, birleştirmeyi basit ve kullanışlı hale getirir.Kaldırım rampamız araçlara, arabalara vb. Yardımcı olabilir.yerden yükseklikten geçiş.Aracın hasar görmesini önlemek, sizin veya ailenizdeki engelli bir kişinin seyahat etmesini de kolaylaştırabilir.ürün bilgileri : Renk : Mor , Sarı , Turuncu , lütfen 0-2 cm bir hata izin manuel ölçüm Nedeniyle Eğimli plaka * 1 Genişleme 1remind * vida 25cmx40cmx16cm , 25cmx45cmx19cmmaterial : plastic Packing listesi : Black Size : .Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler