FastUU Grafik Kartı GPU Desteği, Ekran Kartı Sag Braketi Desteği GPU Brace Desteği Gpu Standı ATX için Anodik Oksidasyon Alüminyum / MATX için Pc için ITX için(Siyah)
Yenilendi

FastUU Grafik Kartı GPU Desteği, Ekran Kartı Sag Braketi Desteği GPU Brace Desteği Gpu Standı ATX için Anodik Oksidasyon Alüminyum /

₺ 40.17

Mağazada

Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış yaşlanma ve kırılgan sorunu önleyebilir ve uzun vadeli bir bileşen olarak kullanılabilir.Sürgülü ayar tasarımı.Destek modülü aşağı kayabilir ve ATX / MATX/ ITX ve diğer şasi yapıları için uyumlu olan konumu ayarlayabilir ve her türlü kullanıcı ana bilgisayarını karşılayabilir.Mıknatıs adsorpsiyonu.Tabandaki mıknatıslar ve lastik pedler, kullanıcıların kasayı çizmeden kasaya kolayca takmalarını ve sıkıca durmalarını sağlar.Daha kararlı ve daha kaymaz, rahat kurulum, çizilmez conta video kartınızı etkili bir şekilde korur.Destek çubuğu anodik oksidasyon işlemini benimser ve tüm anodik oksidasyon kumlama işlemi ürünün dokusunu koruyabilir ve rengi uzun süre koruyabilir.Özellik : 1. Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış yaşlanma ve kırılgan sorunu önleyebilir ve uzun vadeli bir bileşen olarak kullanılabilir.2. Sürgülü ayar tasarımı.Destek modülü aşağı kayabilir ve ATX / MATX/ ITX ve diğer şasi yapıları için uyumlu olan konumu ayarlayabilir ve her türlü kullanıcı ana bilgisayarını karşılayabilir.3. Mıknatıs adsorpsiyonu.Tabandaki mıknatıslar ve lastik pedler, kullanıcıların kasayı çizmeden kasaya kolayca takmalarını ve sıkıca durmalarını sağlar.4. Daha kararlı ve daha kaymaz, rahat kurulum, çizilmez conta video kartınızı etkili bir şekilde korur.5. Destek çubuğu anodik oksidasyon işlemini benimser ve tüm anodik oksidasyon kumlama işlemi ürünün dokusunu koruyabilir ve rengi uzun süre koruyabilir.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Grafik Kartı GPU desteğimalzeme : Alüminyum Alaşımmodeli : AX-b100boyutu : Yaklaşık. 195x45x45mm / 7 .7x1. 8 x 1.8 in (taban dahil) Yüzey İşleme : Anodik oksidasyon + kumlamadiğer : Alt manyetik emme tasarımı Paket Listesi : 1 x Taban 1 x Destek Bloğu 1 x Destek Çubuğu.

Teklifin özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Graphics Card GPU Support
Material:
Aluminum Alloy
Model:
AX-B100
Size:
Approx. 195 x 45 x 45mm / 7.7 x 1.8 x 1.8in (including base)
Surface Treatment:
Anodic oxidation + sandblasting
Others:
Bottom magnetic suction design
Package List:
1 x Base  :
1 x Support Block  :
1 x Support Rod  :

Benzer cümleler