Bu Yeni Spor Ayakkabılar Sonbahar ve Kış için çok uygundur. Nefes alabilen ve Hafiftirler, Bu da Onları Koşu için Mükemmel kılar.
Yenilendi

Bu Yeni Spor Ayakkabılar Sonbahar ve Kış için çok uygundur. Nefes alabilen ve Hafiftirler, Bu da Onları Koşu için Mükemmel kılar.

₺ 56.97

Mağazada

1. Nefes alabilen örgü üst : Hafif destek ve nefes alabilirlik ayaklarınızı her zaman serin tutar.Hafızalı köpük yastıklama astarı, en son örgü elastik tasarımı benimser ve ayaklarınızı gün boyu güvenli ve rahat hissettiren, kısıtlama veya boğucu bir his hissetmeyecek olan örme üst kısım ile iç içe geçmiştir. 2. Yumuşak kaymaz taban : yumuşak köpük ayaklarınız için yastıklama sağlar.Düzensiz desenli dış taban kavrama ve dayanıklılığı arttırır.Yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması, hareket ederken ayakkabıların bükülmesine neden olabilir. 3. Makine yıkama ayakkabıları tasarımı : soğuk suyla hafifçe yıkayın ve kurumaya asın. 4. Kaymaz : Kauçuk dış taban, şok emilimi, deformasyon önleme, aşınma direnci ve kayma önleyici özellikler sağlar.Hafif ve nefes alabilir : ultra hafif örme saya ve nefes alabilen örgü spor ayakkabılar ayaklarınızı daha sağlıklı, kokusuz, şişmez ve çok ferahlatıcı hale getirir.5 CM 3 low Toe şekli : yuvarlak head Heel boyu : orta topuk (7cm aşağıda)sığ ağız Üst yükseklik ilkbahar, yaz, autumn Applicable cinsiyet : male Upper malzeme : mesh Sole malzeme : MDWearing stil : ön tie Popular elemanları : Sığ mouth Heel şekli : düz heelİnside malzeme : mesh Opening derinlik gençlik (18-40 yaş)İşlevi : breathable Suitable sezon ürün Kategorisi : Spor Rahat Shoes Applicable yaş : : : : ( -*11.5 Renk 20 32*Tek zanaat : viskon shoesİnsole malzeme : PUStyle : Hasır shoes Applicable sahne : leisure Gross ağırlık : 0.5 KGPacking hacmi : mavi, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 black Size : .

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler