Tyoo odun sobası, ısıtma sobası, ev açık dumansız büyük Pot, mobil taşınabilir enerji tasarrufu odun sobası (Renk: Siyah, Boyutu: 435278 cm)
Yenilendi

Tyoo odun sobası, ısıtma sobası, ev açık dumansız büyük Pot, mobil taşınabilir enerji tasarrufu odun sobası (Renk: Siyah, Boyutu: 435278

₺ 1638.72

Mağazada

【%100 saf 304 paslanmaz çelik】 : Soba, enerjinin geri dönüştürülmesini sağlayan 13 şeritli patentli teknolojiye sahip yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve fırın gövdesi uzun süre kullanılabilir. 【Sınırsız yakıt kaynağı】 : Odun sobası gaz gücü ile sınırlı değildir, yapraklar, odun, katı yakıt ve bez kullanılabilir, sırt çantası alanından tasarruf sağlar. 【Yüksek ısı çıkışı】 : Kamp sobası bağımsız oksijen besleme kanallarına sahiptir ve patentli fırın yangını bir kasırga kadar güçlü kılar.Rüzgar geçirmez kapak çeşitli ortamlarla başa çıkabilir. 【Ultra taşınabilir tasarım】 : Odun sobası depolama için katlanabilir.Hediye çantası ile kolayca seyahat edin.Tencere tutucusu, tencerenin alt eğrisinin %95'i ile eşleşir. 【Durable】 : soba için sıkı gereksinimleri vardır production.It bir ağırlığa dayanabilir 200kg.It aşırı soğuk ve sıcak ortamlarda normal olarak kullanılabilir.Taşınabilir odun sobası, çok yönlü, çoklu enerji kaynakları için, kazandırır sırt çantası ve daha taşınabilir yolculuk yapıyor.- Yapraklar, ahşap bloklar ve kumaşlar enerji kaynağı olarak kullanılabilir.- Patentli tasarım, bağımsız oksijen besleme kanalı, rüzgar geçirmez.-Özel iç yapısı tank, ateş gücü bir kasırga kadar güçlü.40*67cm 43**46 74cm 43**52 43*78cm Applicable ortamı : kamp, yürüyüş, plaj, vb yanma stove Size 11 kg/13 kilogram/15kg Wood soba, kalorifer sobası, ev açık dumansız büyük pot, mobil taşınabilir enerji tasarruflu odun adı : Taşınabilir ahşap yakma stove Material : 304 paslanmaz steel Weight : : .Paket içerir : soba, çanta, güç kablosu, mutfak tools Stove, çanta, güç kablosu, bakeware aracı set, mutfak tools Precautions1. Sadece odun sobası üretiyoruz ve diğer ürünler sahne.2. Biz genellikle 1-3 gün içinde gemi, ve teslim süresi 7-15 iş günü.3. Manuel ölçüm yaparken, hata 1-3mm, lütfen gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın.4. Farklı çekim araçları nedeniyle hafif renk sapmaları oluşabilir.Bu bir kalite sorunu değil, lütfen gerçek ürüne bakın!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler