SSMDYLYM Ev İğne Tel kutu seti Taşınabilir Çok Fonksiyonlu İğne Tel Paketi dikiş iğnesi Hattı El (Renk: Siyah, Boyutu: Mcode)
Yenilendi

SSMDYLYM Ev İğne Tel kutu seti Taşınabilir Çok Fonksiyonlu İğne Tel Paketi dikiş iğnesi Hattı El (Renk: Siyah, Boyutu: Mcode)

₺ 349.56

Mağazada

1. Mini dikiş seti, iğneler, iplikler, makaslar, düğmeler, yüksük, diş açma aletleri, dikiş sökücü ve tüm dikiş aletlerini içerir, her şey kullanımınız için özenle paketlenmiştir.Hızlı giysiler, oyuncaklar ya da diğer tekstil onarım için uygun. 2. İhtiyacınız olduğunda taşınabilir dikiş kiti her zaman mevcuttur, utançtan kaçınmak kolaydır.Güven anları oluşturmamıza yardımcı olmak için basit ve hızlı bir şekilde onarabiliriz. 3. Küçük bir şekle sahip dikiş kitinin taşınması ve saklanması kolaydır.Arabanın Bagajına koy ya da sırt çantası ve moda bir Seyahat keyfini çıkarabilirsiniz.Gerçek anlamda hayatınızı kolaylaştıran bir kit. 4. Dikiş tamir takımı Yetişkinler, Doğum Günleri, Üniversite Öğrencileri, Kampçılar, Gezginler, Zanaatkarlar, Gençler, Anneler ve Büyükanne için mükemmeldir.Yurtlar için mükemmel.Seyahat için en iyi Mini Dikiş Seti ve Kendiniz tamir edin. 5. Bu güzel dikiş çantasını kendiniz için veya sevgilinize, annenize, büyükannenize, zanaatkar arkadaşlarınıza düşünceli bir hediye olarak satın alın ve çocuklarınızla birlikte DIY nakış yapın. 1. Mini dikiş seti, iğneler, iplikler, makaslar, düğmeler, yüksük, diş açma aletleri, dikiş sökücü ve tüm dikiş aletlerini içerir, her şey kullanımınız için özenle paketlenmiştir.Hızlı giysiler, oyuncaklar ya da diğer tekstil onarım için uygun.2. İhtiyacınız olduğunda taşınabilir dikiş kiti her zaman mevcuttur, utançtan kaçınmak kolaydır.Güven anları oluşturmamıza yardımcı olmak için basit ve hızlı bir şekilde onarabiliriz.3. Küçük bir şekle sahip dikiş kitinin taşınması ve saklanması kolaydır.Arabanın Bagajına koy ya da sırt çantası ve moda bir Seyahat keyfini çıkarabilirsiniz.Gerçek anlamda hayatınızı kolaylaştıran bir kit.4. Dikiş tamir takımı Yetişkinler, Doğum Günleri, Üniversite Öğrencileri, Kampçılar, Gezginler, Zanaatkarlar, Gençler, Anneler ve Büyükanne için mükemmeldir.Yurtlar için mükemmel.Seyahat için en iyi Mini Dikiş Seti ve Kendiniz tamir edin.5. Bu güzel dikiş çantasını kendiniz için veya sevgilinize, annenize, büyükannenize, zanaatkar arkadaşlarınıza düşünceli bir hediye olarak satın alın ve çocuklarınızla birlikte DIY nakış yapın.Şartname : Malzeme : Oxford kumaşpaket içerir : 1 * dikiş kiti(resimde bulunan diğer aksesuarlar dahil değildir.) Notlar : 1) Sadece yukarıdaki ambalaj öğeleri diğer ürünler hariç.2) Nedeniyle ışık ve ekran farkı, öğenin renk biraz farklı olabilir.3) Manuel ölçüm nedeniyle, boyut 1-2 cm'lik bir hataya sahip olabilir.

Teklifin özellikleri

Material:
Oxford cloth
Packaging includes:
1 * sewing kit(other accessories present in the picture are not included.) :
Notes:
1) Only the above packaging items are except for other products. :
2) Due to the difference in light and screen, the color of the item can be slightly different. :
3) Due to manual measurement, the size may have an error of 1-2 cm. :

Benzer cümleler