banapoy Yumuşak Masaj Kavrama Topları, El Egzersiz Topları, Elastik Stres Giderici Eldeki Küçük Oyuncak Stres Giderici Parmak Egzersizi için Sıkma Topu Bilek Egzersizi(Turuncu)
Yenilendi

banapoy Yumuşak Masaj Kavrama Topları, El Egzersiz Topları, Elastik Stres Giderici Eldeki Küçük Oyuncak Stres Giderici Parmak Egzersizi

₺ 23.07

Mağazada

Bu terim, yüksek kaliteli elastik malzeme ve dokulu yüzeyi benimser ve fantastik ve rahat bir dokunuş hissi verir.Küçük hacmi ve hafifliği nedeniyle taşıması kolaydır ve elinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde rahatlatabilirsiniz.Gerginliği gidermek ve stresi azaltmak için topu sıkın, yuvarlayın veya bastırın.Kaya tırmanıcıları, vücut geliştiriciler, bilgisayar çalışanları, badminton ve ping-pong severler vb.İnsanlar için uygundur.Parmakların sertliğe karşı esnekliğini eğitmek ve rehabilitasyon eğitimi yapmak, el kaslarını egzersiz yapmak ve el gücünü arttırmak için mükemmeldir.Açıklama : Bu terim, eklem ağrısını, stresi, bilgisayar çalışmasından kaynaklanan kas gerginliğini, basketbol oynamayı, badminton oynamayı vb.Hafifletmeyi amaçlamaktadır.Küçük hacmi ve ultra hafifliği ile, bu topu her zaman, her yerde sıkarak, yuvarlayarak ve bastırarak elinize masaj yapabilirsiniz.Özellikler : 1. Bu terim, yüksek kaliteli elastik malzeme ve dokulu yüzeyi benimser ve fantastik ve rahat bir dokunuş hissi verir. 2. Parmakların sertliğe karşı esnekliğini eğitmek ve rehabilitasyon eğitimi yapmak, el kaslarını egzersiz yapmak ve el gücünü arttırmak için mükemmeldir. 3. Gerginliği gidermek ve stresi azaltmak için topu sıkın, yuvarlayın veya bastırın. 4. Küçük hacmi ve hafifliği nedeniyle taşıması kolaydır ve elinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde rahatlatabilirsiniz. 5. Kaya tırmanıcıları, vücut geliştiriciler, bilgisayar çalışanları, badminton ve ping-pong severler vb.İnsanlar için uygundur.6. Bu ürünün seçmeniz için beş farklı rengi vardır ve sertlikleri birbirinden biraz farklıdır, özellikle bu renk düzeninde zorlaşırlar : Sarı, Turuncu, Kırmızı, Mavi, Yeşil.Şartname : Durum : %100 % Yeni ve Yüksek Kaliteli Color Hardness katsayımalzeme : Silikon Sarı 15 Renk Seçeneği : Sarı, Turuncu, Kırmızı, Mavi, Yeşil Turuncu 20 Boyut(Gxy) : Yaklaşık. 44x58mm / 1. 73x2. 28 inç (Yumurta Şekli) Kırmızı 25 Uygulanabilir İnsanlar : Ücretsiz Mavi 30 Ağırlık : Yaklaşık. 55g Yeşil 35 Ambalaj Listesi : 1 x Yumurta Şekilli Kavrama Topu.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler