Kalınlaştırıcı Saç Yapı Elyafı, Toz Saç Dökülmesi Çözümü, Günlük Kullanımda Çalışmak için Seyahat Kullanımı (Ren Geyiği, siyah)
Yenilendi

Kalınlaştırıcı Saç Yapı Elyafı, Toz Saç Dökülmesi Çözümü, Günlük Kullanımda Çalışmak için Seyahat Kullanımı (Ren Geyiği, siyah)

₺ 46.77

Mağazada

Lifler undetachably mevcut saç ile uyum, anında tam ve kalın yapma.Doğal ve toksik olmayan malzemelerden yapılmış, stimülasyonu yoktur ve saçınıza zarar vermez ve tıkanmaz pores.It randevu, çalışma, seyahat vb.Için mükemmel, etkili olması 30 saniye sürer.Saç bina lifleri tüm saç tipleri ve dokuları ile çalışır.Mikrofiberleri,daha uzun ömür için rüzgar, yağmur ve terleme yoluyla sıkıca yerinde kalır results.It doğal pamuk tozu ve mineral bileşiminden yapılmıştır, saçlarınızı anında daha yoğun hale getirebilir.Lifler undetachably mevcut saç ile uyum, anında tam ve kalın yapma.Özellikler : 1. Mikrofiberleri,daha uzun ömürlü sonuçlar için rüzgar, yağmur ve terleme yoluyla sıkıca yerinde kalır.2. Doğal ve toksik olmayan malzemelerden yapılmış, stimülasyonu yoktur ve saçınıza zarar vermez ve gözenekleri tıkamaz.3. Lifler undetachably mevcut saç ile uyum, anında tam ve kalın yapma.4. Randevu, çalışma, seyahat vb.Için mükemmel, etkili olması 30 saniye sürer. 5. Saç bina lifleri tüm saç tipleri ve dokuları ile çalışır. 6. Saç bina lifleri, saçınıza en yakın eşleşen rengi bulmak için karıştırılabilir.Şartname : Öğe Türü : Saç Bina Fiber Optional Renkler : Siyah, Açık Kahverengi, Koyu Kahverengi, Gri, Altın, Kırmızımsı Kahverengi, Beyazağırlık : 25g / 0.87 ozpaket Ağırlığı : Yaklaşık. 86gpaket Listesi : 1 x Saç Bina fibernot : harici kullanım İçin sadece.Tahriş veya döküntü ortaya çıkarsa, kullanmayı bırakın.Gözleri ile temasından kaçının.Teneffüs etmekten kaçının.

Teklifin özellikleri

Item Type:
Hair Building Fiber
Optional Colors:
Black, Light Brown, Dark Brown, Grey, Gold, Reddish Brown, White
Net Weight:
25g / 0.87oz
Package Weight:
Approx. 86g
Package List:
1 x Hair Building Fiber :
For external use only. If irritation or rash appears discontinue use. Avoid contact with eyes. Avoid inhalation. :

Benzer cümleler