4 Adet Noel Ağacı Bıçak ve Çatal Çanta, yeni Noel ağacı çatal Bıçak Ve Çatal Kapak Masa Dekorasyon için Şükran Yeni Yıl Noel Partisi Dekor Noel Yemeği Masa Süsler (kırmızı)
Yenilendi

4 Adet Noel Ağacı Bıçak ve Çatal Çanta, yeni Noel ağacı çatal Bıçak Ve Çatal Kapak Masa Dekorasyon için Şükran Yeni Yıl Noel Partisi

₺ 20.97

Mağazada

【Tatil Yaratıcı Hediyeler】 Noel Ağacı Bıçak ve Çatal Çantaları - : Noel sofra rafları, tatil partiniz veya kışınız için canlı bir atmosfer sağlar table.It çocuklar veya ev sahipleri için şenlikli bir hediyedir. 【Güvenilir malzeme】Noel Ağacı Bıçağı ve Çatal Çantaları - : bu Noel masa süslemeleri dokunmamış kumaş malzemeden yapılmıştır, dokunması yumuşak ve pürüzsüz bir his verir, elinizde tuttuğunuzda rahat hissedeceksiniz; Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve elle yıkamanızı öneririz. 【Noel Teması için Uygun】 Noel Ağacı Bıçağı ve Çatal Çantaları - : bu sevimli mutfak aksesuarları, büyükanne ve büyükbaba desenleri, Noel ağaçları, eldivenler vb.Gibi kırmızı renk ve ilginç desenlere sahiptir, aile toplantınızda ailenizin etrafındaki yoğun bir Noel atmosferini artırabilir. Uygulamalar kuşkusuz Geniş bir Yelpazede bu Yıl Noel Ağacı Çatal Bıçak Çantalar bu Noel masa süslemeleri birçok uygulama, ev hayatınızı daha şık ve zarif hale getirecek, restoran, düğün, partiler ve daha, olarak uygulanır, mutlu bir tatil havası getiriyor ve unutulmaz bir Noel var emin olabilir. 【Package】Noel Ağacı Bıçak ve Çatal Çanta : 4 ADET Noel sofra takımı sahipleri (4 adet Noel ağacı ), herhangi bir gümüş olmadan.Boyut : 22cm8. 7 "x18cm7.1". 100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.Miktar : 4 ADET Tipi : Noel Dekorasyon Malzemeleri Malzeme : dokunmamış kumaş Boyutu : 22cm8.7"x18cm7.1" Renk : resim gösterisi Olarak Paket içeriği : 4 ADET Noel Dekoratif Çatal Seti Depolama Aracı.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler