Çamaşır makinesinin toz kapağı Çamaşır Makinesi Kapağı,Hafif Lüks Dantel Tamburlu Çamaşır Makinesi Kapağı, Çamaşır Makinesi için Güneş Koruyucu Kapak Toz Geçirmez Koruyucu Kurutucu başlığı (Renk: D, Boyut: Büyük)
Yenilendi

Çamaşır makinesinin toz kapağı Çamaşır Makinesi Kapağı,Hafif Lüks Dantel Tamburlu Çamaşır Makinesi Kapağı, Çamaşır Makinesi için Güneş

₺ 212.31

Mağazada

Banyo, mutfak, balkon, bahçe vb.Yıkayıcının / kurutucunun solmadığından, boyamadığından, yaşlanmadığından ve paslanmadığından emin olun. 1. Kompozit kadife ve şifon kumaş, çamaşır makinesini koruyabilir ve ışığı ve tozu etkili bir şekilde engelleyebilir. 2. İplik etek, mükemmel işçilik, ipekten düşmez ve iyi bir örtüye sahiptir. 3. Romantik ve zarif tasarım, ev dekorasyonu için veya hediye olarak kullanılabilir. 4. Uygun için : tuvaletler, mutfaklar, banyolar, balkon ışıkları, teraslar, ön salonları, tenteler.Size her zaman müşteri hizmetleri personeli sunmaya hazırız ve size gönülden hizmet edeceğiz.Ürün adı : çamaşır makinesi kılıfıürün malzemesi : kompozit kadife, şifon iplikürün ağırlığı : yaklaşık 600 gramuygulama : ev, otel, yatak odası, oturma odası, vb.istemi : 1. Lütfen satın almadan önce boyutunu ve rengini kontrol edin.2. Manuel ölçüm nedeniyle, bazı küçük hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.3. Farklı çekim açıları ve ışık nedeniyle, hafif renk sapmaları olabilir, lütfen anlayın.4. Ürün fotoğrafları, ürün çamaşır makinesi kapağı dışındaki öğeleri içermez.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.7. Bu dükkanda başka ürünler var, tekrar ziyaret etmenizi bekliyoruz!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler