Yivibe PCI E GPU Adaptör Kartı, 8 Kapasitör Yapıları 6PİN Arayüzü İyi İletişim PCIE GPU Yükseltici Adaptör Kartı için Win 10 için Win 7 için Win 8
Yenilendi

Yivibe PCI E GPU Adaptör Kartı, 8 Kapasitör Yapıları 6PİN Arayüzü İyi İletişim PCIE GPU Yükseltici Adaptör Kartı için Win 10 için Win

₺ 91.50

Mağazada

Malzeme : USB kablosu yumuşak ve istikrarlı, kolay rota, grafik kartı irade yerleştirilebilir, ve destek sistemi için Linux, XP için, Win 7 için, Win 8 için, Win 10 için. Fonksiyon : Adaptör kartı, güç kaynağını güçlendirmek, güç kaynağını bağımsız hale getirmek ve böylece anakart üzerindeki yükü azaltmak için 6 pinli bir arayüze ve 12 V geliştirilmiş bir DC DC'ye sahiptir.İyi Temas : Grafik kartı orijinal içe aktarılan konektöre takılır ve grafik kartı ile konektör arasındaki temas daha iyidir.Kararlı Sinyal : PCI E konektörü çok katmanlı korumalı tel kullanır, sinyal zayıflatılmaz ve grafik kartı güç kaynağı güvenli ve kararlı olan 8 kapasitör kullanır。.Sökülmesi kolay : Sabit bir toka ile donatılmış, grafik kartını sökmek ve sabitlemek daha uygundur ve grafik kartı düşmez.Özellik : 1. Fonksiyon : Adaptör kartı, güç kaynağını güçlendirmek, güç kaynağını bağımsız hale getirmek ve böylece anakart üzerindeki yükü azaltmak için 6 pinli bir arayüze ve 12 V geliştirilmiş bir DC DC'ye sahiptir.2. İyi Temas : Grafik kartı orijinal içe aktarılan konektöre takılır ve grafik kartı ile konektör arasındaki temas daha iyidir.3. Kararlı Sinyal : PCI E konektörü çok katmanlı korumalı tel kullanır, sinyal zayıflatılmaz ve grafik kartı güç kaynağı güvenli ve kararlı olan 8 kapasitör kullanır。4. Sökülmesi kolay : Sabit bir toka ile donatılmış, grafik kartını sökmek ve sabitlemek daha uygundur ve grafik kartı düşmez.5. Malzeme : USB kablosu yumuşak ve istikrarlı, kolay rota, grafik kartı irade yerleştirilebilir, ve destek sistemi için Linux, XP için, Win 7 için, Win 8 için, Win 10 için.Kullanım : Yükle ve use Specification nasıl yapılır : Öğe Türü : PCI Yükseltici Adaptör Card Product Malzeme : PCBProduct Performans : (16 A Güç Kaynağı Özelliği) Uzatma Kablosu Ekran Kartı 6pin Arabirimi Linux İçin Güç Supplyİnterface : PCI E 16 XSystem Desteği : XP,Win 7, 8, Kazanmak için, Kazanmak için 10 Accessories Geliştirmek İçin : MAVİ.1 0 Cable Package Listesi : 1 x PCI-E Yükseltici Adaptör Card1 x USB Adaptör Card1 x USB Cable1 x Cable Note. Bu uzatma kablosu anakart PCI‑E fişi için uygundur (1 X 2 X 4 X 8 X 16 X) kullanırken, lütfen disket sürücü güç kablosunu takın.PCI E uzatma kablosunu takarken veya çıkarırken, bilgisayarın bağlantısı kesilmeli ve sonra prize takılmalı ve kullanırken alınacak önlemler net bir şekilde okunmalıdır.2. Destek teli özelleştirildi, sadece bir tel bulup takmayın, unutmayın.3. Fişi takarken yönü tanıdığınızdan emin olun, ters veya kapalı konuma takmayın ve cihazı yakın.Takarken, cihazın soketini tutun.

Teklifin özellikleri

Item Type:
PCIE Riser Adapter Card
Product Material:
PCB
Product Performance:
For Extension Cord Graphics Card 6pin Interface (16A Power Supply Capability) to Enhance Power Supply
Interface:
PCI E 16X
System Support:
For Linux,for XP,for Win 7, for Win 8, for Win 10
Accessories:
USB3.0 Cable
Package List:
1 x PCIE Riser Adapter Card1 x USB Adapter Card :
1 x USB Cable :
1 x Cable :
1. This extension cord is suitable for motherboard PCI‑E plug (1X 2X 4X 8X 16X) when using it, please plug in the floppy drive power cord. When plugging or unplugging the PCI E extension cable, the computer must be disconnected and then plugged in, and the precautions must be read clearly when using it. :
2. The supporting wire is customized, don't just find a wire and plug it in, remember. :
3. Be sure to recognize the direction when plugging in, don't plug it in reverse or off position, and burn the device. When plugging in, hold the socket of the dev :

Benzer cümleler