CAİSANG Pet Mezuniyet Kapaklar Köpek Mezuniyet Şapka Sarı Püskül Kostümleri ile Köpekler Kediler için Doktor Şapka Tatil Parti Giyim Köpek Kostüm Aksesuarları Kıyafetler Pet Kapaklar (Siyah)
Yenilendi

CAİSANG Pet Mezuniyet Kapaklar Köpek Mezuniyet Şapka Sarı Püskül Kostümleri ile Köpekler Kediler için Doktor Şapka Tatil Parti Giyim

₺ 29.97

Mağazada

【Adjustable hats】the siyah pet mezuniyet kap önlemler yaklaşık : 16.5x16. 5x7. 5 cm/ 6. 4x6. 4x2. 9 inç (L*W*H), elastik bant köpekler ve kediler kafasına şapka tutar. 【Kaliteli Malzeme】 Sarı püsküllü bu hafif köpek şapkası Parlak Polyesterden yapılmıştır, köpeğin cildine, toksik olmayan ve sağlığa zarar vermez.Yıkanabilir olabilir. 【Önemli zamanı kaydet】 mezuniyet sezonu geliyor, evcil hayvanınızın mezuniyetinizin sevincini sizinle paylaşmasını ister misiniz?Hatıra olarak bu unutulmaz anda evcil hayvanlarınızla bazı mezuniyet fotoğrafları çekin.Acele yavru kedi şapka kostüm aksesuar siparişi. 【Eşleşmesi kolay】 Bu klasik siyah mezuniyet şapkası herhangi bir stil köpek gömleği ile eşleştirilebilir ve mezuniyet partisi, doğum günü partisi vb.Için uygundur. 【Uygulanabilir Durum】 Mezuniyet Şapkaları Çocukların sevimli ve akıllı görünmesini sağlamak için mezuniyet partisine süslü bir aksesuar olarak da uygulanabilirler, böylece mezuniyetlerinin tadını çıkarabilirler.Mezuniyet töreni için mezuniyet elbisesi şapkası giyiyorsun, o zaman neden evcil hayvanının seninle bir araya gelmesine izin vermiyorsun? Şimdi onlar için siyah evcil hayvan mezuniyet şapkalarını ver.Evcil hayvanlarınızın önemli günü paylaşmasına ve bu unutulmaz anda onlarla bazı mezuniyet fotoğrafları çekmesine izin verin.Bu sarı püsküllü klasik bir köpek şapkası da tatil partileri için uygundur, harika bir Cadılar Bayramı kostümleri aksesuarıdır, evcil hayvanlarınızı öne çıkarır ve göz alıcı hale getirir.Özellikleri : - Renk : Siyah - Elastik dize : Ayarlanabilir - Malzeme : Dayanıklı Pamuk ve polyester-Boyutu : Yaklaşık. 16. 5x16.5x7. 5 cm/ 6. 4x6. 4x2. 9 inç (LWH)- Paket Bilgileri : 1 x Pet Mezuniyet Kap.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler