MIS1950s Noel Bıçak ve Çatal Çanta, Noel Santa Şapka Bıçak ve Çatal Çanta, Noel Sofra Çatal Kaşık Bıçak Saklama çantası Parti Masa Yemeği Dekorasyon Malzemeleri (Kırmızı)
Yenilendi

MIS1950s Noel Bıçak ve Çatal Çanta, Noel Santa Şapka Bıçak ve Çatal Çanta, Noel Sofra Çatal Kaşık Bıçak Saklama çantası Parti Masa Yemeği

₺ 20.97

Mağazada

Knife【Bıçak ve çatal çanta boyutu】 : 18x10 CM. Material【Malzeme】 Noel çantalarımız dokunmamış kumaş malzemeden, hafif, tatsız, dayanıklı ve birçok kez kullanılabilir. 【Kolaylık boyutu】 Yemek takımı tutucu çantalarımız, kendi sofra takımınızı kullanabileceğiniz, sofra takımınızı içine koyabileceğiniz ve sofra takımınızı daha düzgün hale getirebileceğiniz herhangi bir yere çantanıza konabilir. Decorations【Süslemeler】Sadece sofra takımı çantaları değil, bu güzel çantalar mini şeker torbaları, Noel ağacınızdaki Noel süsleri ve daha fazlası olarak da kullanılabilir..Ayrıca çocuklarınız için harika Noel hediyeleri. cute【En iyi hediyeler】Sevimli bıçaklar ve çatal çantalar Noel ve Yeni Yıl için harika hediyeler, Noel yemeği için mükemmel dekorasyon.Tatil masanızı bu sevimli Noel Kardan Adam gereç tutucularıyla giydirin.Tatilinize veya kış yemek masanıza biraz eğlence katın.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler