2 Yönlü Evrensel Araba Stereo Hoparlörler - 120W 3.5 İnç Koaksiyel Yüksek Sesle Pro Ses Araba Hoparlörü Evrensel OEM Hızlı Yedek Bileşen Hoparlör Araç Kapısı / Yan Panel Montajı Uyumlu - Pyle PL31BK (Çift)
Yenilendi

2 Yönlü Evrensel Araba Stereo Hoparlörler - 120W 3.5 İnç Koaksiyel Yüksek Sesle Pro Ses Araba Hoparlörü Evrensel OEM Hızlı Yedek Bileşen

₺ 77.91

Mağazada

120 WATT GÜÇ : Pyle, yüksek kaliteli ses rezonansı üretecek 4 ohm empedanslı 60 Watt RMS ila 120 Watt tepe gücüne sahip bir çift araç hoparlörü sunar.En sevdiğiniz parçaları istediğiniz kadar yüksek sesle ve şık bir şekilde çalın. 3.5 İNÇ HOPARLÖRLER : 3.46” x 3.46” x 2.01 " siyah yüksek kaliteli poli enjeksiyonlu hoparlör konisi boyutuna sahip temiz kesim otomotiv hoparlörü.5.5 oz mıknatıs yapısı ve 88 d B hassasiyet ile güçlü ses sesi üreterek araç stereo'sunu geliştirir. 1 İNÇ KUBBE TWEETER'LAR : Otomobil için bu hoparlörler dayanıklılık için tamamen masif bütil kauçuktan yapılmıştır.İki yönlü koaksiyel hoparlör sistemi, her hoparlörde düşük bozulma sağlayan 1” neodim film kubbe tweeter'ı sunar.KSV SES BOBİNİ : Bu koaksiyel hoparlördeki ses bobini, korozyona karşı koymak için çift 1” yüksek sıcaklıkta bir KSV'DİR.Ekipmanı güvende tutmak için yorulmayan kauçuk süspansiyon ile tasarlanmıştır.Bu hoparlörler araç kapısı ve yan panel montajı ile uyumludur. 1.61 "MONTAJ DERİNLİĞİ : 1.61" montaj derinliği ile kurulumu kolaydır ve otomobiller, tekneler, motosikletler veya RV'ler için çoğu ses sistemine uyar.Hızlı ve sorunsuz kurulum için hoparlör çifti, gerekli kablolar ve montaj donanımı dahildir. - Bir Çift 3.5" Butil Kauçuk Surround yorucu İki yönlü Koaksiyel Hoparlör Sistemleri - Sigara - 1" Yüksek Sıcaklık Ses Bobini TÖREN - Standart 3.5" Size OEM Mekanlar Uyar - Siyah Poli Enjeksiyon Koni - 1" Kutu Film Neodymium Tweeter - Sağlar Düşük Distorsiyon : - Çift Hoparlör - Kablolar - Montaj Donanımı Teknik Özellikleri : - Güç kullanımı : 60 Watt RMS / 120 Watt Empedans : 4 Ohm Hassasiyet : 88 d B Montaj Derinliği : 1.61" - Mıknatıs Yapısı : 5.5 oz. - Güç Kablosu Uzunluğu : 10 ft. - Ürün Boyutu : 3.46" x 3.46" x 2.01 " - inç.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler