Pınsofy Bilgisayar Accessroy, Yer Yok Uzun Süreli Kullanım SSD Soğutucu Verimli ısı Dağılımı SSD için Pas Önleme Kararlı İletimi sağlamak için ısıyı Dağıtın (Siyah)
Yenilendi

Pınsofy Bilgisayar Accessroy, Yer Yok Uzun Süreli Kullanım SSD Soğutucu Verimli ısı Dağılımı SSD için Pas Önleme Kararlı İletimi sağlamak

₺ 215.10

Mağazada

[Uzun Süreli Kullanım] Anot kumlama işlemi, ince doku ve anti pas, kirli kolay değil. [Verimli ısı Dağılımı] Alüminyum saptırıcının verimli ısı dağılımı tasarımı, etkili ısı yalıtımı ve haşlanma önleyici, istikrarlı veri iletimi sağlar. [Pas Önleme] Çeşitli M. 2 ssd'lere uygulanabilir heights.It M. 2 ssd'lerinizi daha iyi korumak için sabit bir şekilde monte edilmiştir. [Yer Yok] Hafif ve narin, yer kaplamaz, uzun süre yanmaz, anında soğur ve ısıyı uzun süre dağıtır. [Uygulanabilir Nesne] M. 2 SSD / 2280 spesifikasyonu, istikrarlı performans ve uzun süreli kullanım için geçerlidir.Özellik : 1. [Verimli ısı Dağılımı] Alüminyum saptırıcının verimli ısı dağılımı tasarımı, etkili ısı yalıtımı ve anti haşlanma, istikrarlı veri iletimi sağlar2. [Yer Yok] Hafif ve narin, yer kaplamaz, uzun süre yanmaz, anında soğur ve ısıyı uzun süre dağıtır3. [Uzun Süreli Kullanım] Anot kumlama işlemi, ince doku ve anti pas, kirlenmesi kolay değil4. [Pas Önleme] Çeşitli M. 2 ssd'lere uygulanabilir heights.It M. 2 ssd'lerinizi daha iyi korumak için kararlı bir şekilde kurulmuştur5. [Uygulanabilir Nesne] Uygulanabilir M. 2 SSD / 2280 şartname, istikrarlı performans ve uzun vadeli kullanımözelleştirme : Öğe türü : SSD ısı Sink Material : Alüminyum alaşımuygulanabilir Şartname : M. 2 SSD / 2280 Paket listesi : 1 x ısı dağılımı Yelek1 x Tornavida1 x Tornavida1 x Saplama.

Teklifin özellikleri

Item Type:
SSD Heat Sink
Material:
Aluminum Alloy
Applicable Specification:
M.2 SSD / 2280
Package List:
1 x Heat Dissipation Vest  :
1 x Screw :
1 x Screwdriver :
1 x Stud :

Benzer cümleler