Shacoryze Arka Ekran Koruyucu için iPhone 13 Pro [3-Pack], arka Temperli Cam [Dokunsal Dokunmatik] Temper Cam Filmi Premium HD Netlik Anti-Parmak İzi / Çizik iPhone 13 Pro ile uyumlu (6.1 inç)
Yenilendi

Shacoryze Arka Ekran Koruyucu için iPhone 13 Pro [3-Pack], arka Temperli Cam [Dokunsal Dokunmatik] Temper Cam Filmi Premium HD Netlik

₺ 29.97

Mağazada

"Yeni Nesil : 3 Parçalı Sırt"-Hassas kesiklere sahip i Phone 13 Pro (6.1") için özel olarak tasarlanmıştır.Telefonunuzun tersini, i Phone13 Pro'nuz için tam koruma sağlayan güçlendirilmiş camla kaplar.Ultra ince-0,3 mm kalınlık güvenilir ve esnektir ve dokunmatik ekran hassasiyetiyle tam uyumluluk vaat eder. "Sadece i Phone 13 Pro (6.1") için " - 2.5 D kavisli kenarlı bu ekran koruyucuları i Phone 13pro'da iyi çalışır. (LÜTFEN AKLINIZDA bulundurun : i Phone 13 Pro'nun buzlu arka camı olduğundan, arka koruyucunun yapıştırıcısı yalnızca kenardadır, böylece arka taraf puslu veya puslu görünmez.Ve arka koruyucunun tüm fonksiyonları kalacaktır. ). "Kasa dostu" - Çoğu durumda uyumluluğu artırmak için, temperli cam kenardan kenara tasarım değildir, böylece kılıflar kenarın çatlamasını sağlamak için arka koruyucuyu sıkmaz. "Kurulumu Kolay" - Kurulum kiti ile temperli camı iphone13pro'nuza koymak daha kolay olacaktır.Size hızlı ve kolay bir Kurulum deneyimi sunar. "Tam Koruma" - i Phone 13 Pro'nuzu bıçak, anahtarlar ve diğer bazı sert maddelerle istenmeyen çizilmelere ve çizilmelere karşı etkili bir şekilde koruyabilen 9 Saate kadar sertlik.Parmak uçlarına, ter ve yağ kalıntılarına karşı koruma sağlayan ultra net, hidrofobik ve oleofobik bir ekran kaplamasına sahiptir.Telefon ekranınızı gün boyu bozulmadan tutun.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler