Otomatik su seviye kontrolörü 1 inç yan giriş dahili şamandıra valfi güneş enerjili su kulesi için plastik su seviye kontrol vanası su deposu kurulumu için kule havuzu (mavi) ( Renk: Mavi + beyaz )
Yenilendi

Otomatik su seviye kontrolörü 1 inç yan giriş dahili şamandıra valfi güneş enerjili su kulesi için plastik su seviye kontrol vanası su

₺ 83.25

Mağazada

Konteynerde küçük bir delik açarak kurulumu çok kolaydır, yere düşmemek için çok fazla su tasarrufu sağlayabilir ve doğru su seviyesi kurulumu, çevre koruma ve paslanma sağlayabilir.Bu valf geleneksel şamandıra valfinin yerini alır ve yüksek su depoları, havuzlar, endüstriyel su kuleleri ve sivil binalar gibi çeşitli sistemlerde kullanılabilir.su çıkış kontrolü, düşük benlik-ikmal su dur.Güzel görünüm, küçük boyutu, pratiklik ve basit installation.No elektrik, kullanımı kolay, uzun ömürlü, düşük arıza oranı, su kaynaklarından tasarruf.Çok fonksiyonlu-Bu şamandıra valfi içecek dağıtımı, buzdolabı buz makineleri, hidroponik balık tankları, etc.It su akışını kapatmak için konteynere 1 galonluk fıçı, lavabo ve 200 galondan fazla ticari saklama kabı olarak da monte edilebilir.Malzeme : plastik.Boyutlar : 11.4x5. 8x8. 1 / 4. 5x2. 3x3. 2 inç.Çalışma basıncı aralığı : 0.1-12 KG.Uygulanabilir ortam : su.Uygulanabilir orta sıcaklık : 0-100℃.Gösterildiği gibi renkmiktar : 1 adetnot : manuel ölçüm nedeniyle, 1-3mm hata izin lütfen.teklif sakıncası yok emin olunfarklı monitörler arasındaki farklar nedeniyle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir.Teşekkürler!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler