HIJIAO Yeni Kiti için Oculus Quest 2, Dahil Sert Seyahat Kılıf & Denetleyici Kavrama Kapak & Knuckle Askı & Başkanı Askı Pad&Silikon Yüz Kapak &Lens Koruyucu Kapak & Omuz Askısı için Oculus Quest 2(6 in 1)
Yenilendi

HIJIAO Yeni Kiti için Oculus Quest 2, Dahil Sert Seyahat Kılıf & Denetleyici Kavrama Kapak & Knuckle Askı & Başkanı Askı Pad&Silikon

₺ 38.97

Mağazada

Cost【Daha Uygun Maliyetli Kit】 : Kit, tek parçanın toplam değerinden %40 daha ucuzdur.1.Sert Seyahat Çantası, 2.Mafsal Kayışlı Dokunmatik Kontrolör Tutma Kapağı, 3.Kafa Bandı Pedi, 4.Silikon Yüz Kapağı, 5.Lens Koruyucu Kapak, 6.Askı. Quality【YENİ Kalite】 : Anahtar Kelimeler : su geçirmez, sert, hafif.Oculus Quest 2'nin daha iyi korunması. Daha da önemlisi, Tutma Kapağını, Silikon Yüz Kapağını ve Kafa Bandı Pedini sökmeden saklanabilen makul depolama alanı tasarımıdır. Experience【Daha iyi Deneyim】 : Kavrama Kapağı 3.Renk : Siyah.Paket içeriği : 1.Zor Seyahat Davası2.Mafsal Kayışlı Dokunmatik Kontrolör Kavrama Kapağı3.Kafa Bandı Pad4.Silikon Yüz Kapağı5.Lens Koruyucu Kapak6.Askı.Müşteri Hizmetleri : 30 gün para iade, 24 Saat çevrimiçi hizmet.Herhangi bir soru, lütfen bize ulaşın.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler