Emniyet Kaldırma Ağı Kayışları, Düz Naylon Askı Kaldırma Ağı, Ağır Nesnelerin Yüklenmesi ve Boşaltılması, İnşaat Arma için Kargo Ağı Hareketli Çekme Kaldırma İş Dişlisi, Sarı ( Boyut: 3x3m / yük:2T )
Yenilendi

Emniyet Kaldırma Ağı Kayışları, Düz Naylon Askı Kaldırma Ağı, Ağır Nesnelerin Yüklenmesi ve Boşaltılması, İnşaat Arma için Kargo Ağı

₺ 788.70

Mağazada

【Malzeme】 : Bu kargo ağı, maksimum tutma ve mukavemet için polyester dokumadan yapılmıştır. 【Özellikler】 : Yüksek gerilme mukavemeti, aşınma direnci, ışık ve hava koşullarına dayanıklılık, uzun servis ömrü ve kaldırılan malların güçlü bir şekilde sarılması ile yüksek mukavemetli polyester dokumadan yapılmıştır. 【Dayanıklı】 : Bu ağır hizmet tipi kargo ağının yüksek kaliteli dokuma, en zorlu işleriniz için dayanıklılığı garanti eder ve kargoyu tamamen sarar. 【Uygulamalar】 : Bungee kargo ağı havacılık, demiryolları, gemiler, çelik, madenler, limanlar, kimyasallar, enerji ve makinelerde kullanım için uygundur. 【Kargo Net Boyutu】 : 1x1 m, örgü 10 cm, yük 0.3/1/2 T; 1.5 x 1.5 m, örgü 15 cm, yük 1/2 T; 2 x 2 m, örgü 15 cm, yük 2/3 T; 3 x 3 m, örgü 15 cm, yük 2 T; 3 x 3 m, örgü 20 cm, yük 3 T; 4 x 4 m, örgü 20 cm, yük 2/3 Tm.Polyester kaldırma ağı torbaları / deniz kaldırma ağları / naylon askı ağları / rıhtım taşıma/ kaldırma askısı ağları/ ağır hizmet tipi motosiklet bungee kargo ağı / kayık Güverte Kargo Ağı.Özellikler : - Zahmetten tasarruf edin, yükün kolay ve hızlı yüklenmesi ve boşaltılması.- Naylon, neme, aşınmaya, kimyasallara, yağa ve aşırı hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı, pürüzsüz bir sentetik elyaftır.- Düz kayışlar yumuşak, esnektir ve kolayca düğümlenir.Ciddi tırmanıştan günlük el sanatlarına kadar her türlü aktivite için popüler bir seçim.Çapa halatları, çekme kayışları, ağır hizmet çeneleri ve daha fazlası için uygundur.1 m x 1 m, örgü 10 cm, yük 0.3/1/2 T1 ürünün Adı : kargo net Material Kaldırma Asılı : Polyester Size ve gücü.5 m x 1,5 m, örgü 15 cm, yük 1/2 T2 m x 2 m, örgü 15 cm, yük 2/3 T3 m x 3 m, örgü 15 cm, yük 2 T3 m x 3 m, 20 cm, yük T4 3 m x 4 m, 20 cm örgü, yük 2/3 TPackage 1×Asma Germe kargo net Notes : içerir : örgü. Manuel ölçüm nedeniyle, gerçek 1-2 cm hata geçerli olacaktır.Resim çözünürlüğü ve ekran arasında hafif bir renk farkı olabilir.2. Herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bize bir mesaj bırakın lütfen, ve bizim samimi ve güvenilir müşteri hizmetleri 24 saat içinde size cevap verecektir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler