OJEKAİ Mini Masaj, Titreşim Değnek Masajı, En Küçük Kişisel Masaj, Güçlü Kablosuz El, Omuz ve Sırt Vücut Masajı. (Morluk)
Yenilendi

OJEKAİ Mini Masaj, Titreşim Değnek Masajı, En Küçük Kişisel Masaj, Güçlü Kablosuz El, Omuz ve Sırt Vücut Masajı. (Morluk)

₺ 56.85

Mağazada

Safety Güvenlik ve su geçirmez-yeni çevre dostu silikon malzeme kullanımı, yumuşak ve pürüzsüz, koku yok, ipeksi his, entegre tasarım, %100 su geçirmez, temizlenmesi daha kolay. ◆ Çok modlu-10 Titreşim modu kendi ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir, böylece değnek masajı size derin rahatlama ve daha iyi bir masaj deneyimi sunar. ✔ Hızlı Şarj-USB Hızlı Şarj, kabloların zorluğunu ortadan kaldırır. ✔ Kompakt ve taşınabilir - Kompakt tasarım, daha rahat taşıma, dışarı çıkmanıza ve OJEKAİ'NİN keyfini çıkarmanıza izin verir, size fiziksel rahatlama getirir. ♦ Kalite güvencesi-30 günlük para iade garantisi ve 1 yıl garanti.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve 24 saat içinde size geri döneceğiz.OJEKAİ mini kişisel değnek masajı, 10 Titreşim masaj modu kendi ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir, sessiz tasarım, başkalarını etkilemekten korkmadan değnek masajını kullanmak için dışarı çıkmanıza izin verir, işten yorulduğunuzda vücudu rahatlatmak için kullanabilirsiniz, egzersizden sonra kas şişmesini ve ağrısını hafifletmek için kullanılabilir.OJEKAİ Değnek Masajı Kişisel masajınız her zaman size en iyi deneyimi sunar.Paketler şunlardır : 1 x OJEKAİ mini değnek masajı, 1 x USB şarj kablosu, 1 x ince pazen çanta, 1 X Kullanıcı açıklaması.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler