6 ADET Çiçek Pençe Klipler, TEKİ Büyük Saç Klipler kaymaz Mat Çiçek Şekilli Çene Saç Pençe Klipler Saç Aksesuarları Kadın Kızlar için Uzun Kalın Saç (Büyük-Renk-A)
Yenilendi

6 ADET Çiçek Pençe Klipler, TEKİ Büyük Saç Klipler kaymaz Mat Çiçek Şekilli Çene Saç Pençe Klipler Saç Aksesuarları Kadın Kızlar için

₺ 29.94

Mağazada

【Premium Malzeme】 Saç tokalarımız yüksek kaliteli plastik akrilik reçine ve alaşımdan yapılmıştır.Güçlü ve dayanıklı malzeme onları uzun ömürlü ve zarif yapar. 【Pratiklik】 Bu çiçek saç tokası, kıvırcık, kalın, ince veya ince dahil olmak üzere tüm saç tipleriyle iyi çalışır.long.It kalınlık veya tip ne olursa olsun her türlü saçı tutabilir. 【Kaymaz】 Kadınlar için bu saç tokaları saçınızı kaymadan tutabilir.Yuvarlatılmış kenarları ve pürüzsüz yüzeyi ile saçınızı çekmez veya zarar vermezler. 【Yaygın Durum】 Klipler, partiler, törenler, doğum günü, tarihler, tatil ve fotoğraf çekimi gibi günlük yaşamda uygulanabilen rahat ve kullanımı kolaydır. 【Tatlı Hediye】Bu moda stil pençe klipleri, kızların her zaman yapacağı harika bir hediye love.It kız arkadaşınıza, kız kardeşinize, eşinize ve annenize doğum günleri, Noel, Cadılar Bayramı, Şükran Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü için hediye olarak gönderilebilir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler