Diğer Endüstriler için Endüstriyel Malzemeler için Kapılar için Yüksek Basınçlı Korozyona Dayanıklı W-71 Boya Püskürtme Aleti (Japon Tarzı)
Yenilendi

Diğer Endüstriler için Endüstriyel Malzemeler için Kapılar için Yüksek Basınçlı Korozyona Dayanıklı W-71 Boya Püskürtme Aleti (Japon

₺ 111.90

Mağazada

Geniş uygulama aralığı, araba püskürtme, duvar püskürtme, mobilya püskürtme vb.Için kullanılabilir.İnce sis, hatta püskürtme, yüksek kaliteli demir malzemeden yapılmış, nozul çapının 1.5 mm'si.Endüstriyel malzemeler, otomotiv ev kapıları ve pencere deniz makineleri ve diğer endüstriler için uygun geniş kullanım yelpazesi.Püskürtme başlığı, 360 derece ayarlanabilen püskürtme genliğinin yönünü kontrol etmek için ayarlanabilir.Meme ısıl işlem, daha fazla aşınma direnci, daha uzun servis ömrü, iyi sızdırmazlık ince atomizasyon yaşadı.Özellik : 1. Meme ısıl işlem, daha fazla aşınma direnci, daha uzun servis ömrü, iyi sızdırmazlık ince atomizasyon yaşadı.2. Endüstriyel malzemeler, otomotiv ev kapıları ve pencere deniz makineleri ve diğer endüstriler için uygun geniş kullanım yelpazesi.3. Püskürtme başlığı, 360 derece ayarlanabilen püskürtme genliğinin yönünü kontrol etmek için ayarlanabilir.4. Geniş uygulama aralığı, araba püskürtme, duvar püskürtme, mobilya püskürtme vb.Için kullanılabilir.5. İnce sis, hatta püskürtme, yüksek kaliteli demir malzemeden yapılmış, nozul çapının 1.5 mm'si.Spec : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Boya Püskürtme Arac Imalzeme : Demir Tipi : W - 71 Diameter : Yaklaşık. 1.5 mm / 0.06 inç Boyutu : Yaklaşık. 360x95x130mm / 14 .2x3. 7x5. 1 inç Paket Listesi : 1 x Boya Püskürtme Aracı1 x Manuel 1 x Anahtarı 1 x Fırça 1 x Bağlayıcı.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler