abitku ile Uyumlu iPhone 12 Kılıf, Silikon ile 360°Halka Kickstand Tutucu (Destek Manyetik Araç Montaj) Yumuşak İpek Mikrofiber Bez için Tasarlanmış iPhone 12 6.1 inç 2020 (Ordu Yeşil)
Yenilendi

abitku ile Uyumlu iPhone 12 Kılıf, Silikon ile 360°Halka Kickstand Tutucu (Destek Manyetik Araç Montaj) Yumuşak İpek Mikrofiber Bez için

₺ 32.97

Mağazada

i Phone【i Phone 12 için Mükemmel Uyum】i Phone 12 6.1" 2020 sürümünüz için mükemmel uyum sağlar (Kayış İpi Çekme ile).Hassas kesikler ve hassas duyarlı düğmeler, tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere daha kolay erişilebilir olmasını sağlar, ayrıca takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır. Metal【360°Dönebilen Metal Kickstand】 Dahili halka tutucu, Eller Serbest TV izleme ve ödevinizi/çalışmanızı yapma ihtiyacınıza göre 360°ayarlanabilir.(Metal halkanın kendisi manyetik değildir). Durable【Dayanıklı Sıvı Silikon Kılıf】 i Phone 12 için bu Sıvı silikon kauçuk kılıf toz toplamaz ve silme ile temizlenmesi kolaydır. ✔ 【Premium Tam Vücut Koruması】 1mm yükseltilmiş kenar ile tasarlanmış ve ekranınızı, kameranızı ve i Phone'unuzun arkasını çizilmelere karşı koruyabilen mikrofiber yastık ile kaplanmıştır.Kaymaz, Anti-parmak izi, çizilmez koruma. ✔ 【Rahat Tutuş ve Ömür Boyu Garanti】 i Phone 12 için ince kılıf, herhangi bir ek hacim olmadan ince ve hafiftir, bu da size daha rahat bir tutuş ve ipeksi pürüzsüz bir dokunuş sağlar. (360 Gün Garanti).

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler