Pirinç dekorasyon diş, tek diş bling diş dekorasyon, Cadılar Bayramı partileri için, hip hop moda gösterileri müzik konserleri, 2 parça (Altın çifti (gerçek altın kaplama))
Yenilendi

Pirinç dekorasyon diş, tek diş bling diş dekorasyon, Cadılar Bayramı partileri için, hip hop moda gösterileri müzik konserleri, 2 parça

₺ 31.77

Mağazada

Moda : Bu aynı zamanda rol yapma oyunları için mükemmel bir seçimdir.Gerçek bir ızgarayla aynı görünümü elde edersiniz.Ağız ızgaramız çoğu insan için uygundur.Hip Hop jartiyer : Gösterişli hip hop jartiyer hip hop moda için harika aksesuarlar vardır.Sokak kültürü için olmazsa olmaz.Çoğu insan parlaklık ve kişiselleştirme için diğer mücevherlerle birlikte kullanır.Izgara seti : ızgara, silikon oluk, cımbız dahil olmak üzere farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Cadılar Bayramı partileri, hip hop defileleri, müzik konserleri, doğum günü hediyeleri için uygundur, hip hop modasını sevenler için uygundur elements.No solma : Şık, lüks görünüm Cadılar Bayramı veya diğer günler için mükemmeldir.Çevre dostu pirinç kaplama Dikkatli kullanılırsa, diş ızgarası parlaklığını veya rengini kolayca kaybetmez, bu da sağlıklı ve güvenlidir.Dişler için Mükemmel Uyum : Kullanımı kolay, sadece dişlerinizi takın, dişlerinizin şeklini mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.İyi bir uyum için yeniden kullanılabilir stil çubuğu.İşlev : 1. Kullanımı rahat, sadece dişlerinizi takın, dişinizin şekline mükemmel uyum sağlayın. 2. Diş telleri üst ve alt dişler, harika diş dekorasyonu için uygundur. 3. Çevre dostu pirinç galvanik, kolayca renk değiştirmez, sağlıklı ve güvenlidir. 4. Cadılar Bayramı partileri, hip hop defileleri, müzik konserleri, doğum günü hediyeleri, hip hop moda unsurlarını sevenler için uygundur. 5. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için dişler, silikon oluklar, cımbızlar dahil.Nasıl uygun radyan ölçmek için ayarlayın altın, gümüş pirinç İsteğe bağlı renk Diş Malzeme özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : : : : silikon oluk 2 diş x 2 x silikon 1 x cımbız 1 x kılavuzu Not oluklar kadar yumuşak Paket listesi : ne zaman onları yumuşatmak için sıcak suda diş ve silikon oluk ıslatın ve sonunda dişin üzerine koyun : Dişlerinizi girmek ve sık sık dişlerinizi fırçalayın zararlı maddelerin miktarını azaltmak için ayar dişleri önce dişlerini fırçala.

Teklifin özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Teeth
Material:
brass
Optional color:
gold, silver
How to use:
set it to a proper radian measure, then soak the teeth and silicone grooves in hot water to soften them, and finally place them on the tooth when the silicone grooves are soft enough
Package list:
2 x teeth :
2 x silicone grooves :
1 x tweezers :
1 x manual :
Note:
Brush your teeth before teeth setting to reduce the amount of harmful substances that can get into your teeth and brush your teeth frequently. :

Benzer cümleler