BIGTREETECH Yükseltme Pİ TFT43 TFT lcd ekran DSİ 800x480 için Ahududu Pi Modeli 3D Yazıcı Denetleyici(3in Kapasitif Dokunmatik Ekran) (105.5X67mm)
Yenilendi

BIGTREETECH Yükseltme Pİ TFT43 TFT lcd ekran DSİ 800x480 için Ahududu Pi Modeli 3D Yazıcı Denetleyici(3in Kapasitif Dokunmatik Ekran)

₺ 137.94

Mağazada

applications【Geniş uygulama yelpazesi】 Ahududu Pi modelleri için özel olarak tasarlanmış 3 inç kapasitif dokunmatik ekran.Yerleşik çıtçıtlar ve konumlandırma direkleri, Ahududu Pi'yi daha güçlü bir bütünlük için sabitleyebilir. ◆ 【Yüksek Çözünürlük】 Bu 3 inç LCD dokunmatik ekran 800 * 480 çözünürlüğe ve 95.04*53.86 mm ekran alanına sahiptir. ◆ 【5 noktalı dokunma】Kapasitif dokunmatik panelli Ahududu Pi DSİ ekran arayüzünü destekler ve 5 noktalı dokunmayı destekler.Kapasitif dokunmatik kontrol, daha iyi dokunmatik tepki, daha hızlı tepki süresi. use【Kullanımı kolay】PI TFT43 V2.0. Arka ışık bir döner kodlayıcı ile ayarlanabilir.Ekranı Pi'nin DSI arayüzüne bağlamak için bir FPC kablosu kullanın ve ekrana dokunulabilir, bu da basit ve kullanışlıdır. warranty【24 ay garanti】Seçiminiz ve güveniniz için çok teşekkür ederiz.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, önce bizimle iletişime geçebilir misiniz?Soruları cevaplamak ve sizin için sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.Arka ışık, rahat ve hızlı bir döner kodlayıcı ile ayarlanabilir;.Yerleşik çıtçıtlar ve konumlandırma direkleri, daha entegre olan Ahududu Pi'yi düzeltebilir;.Ekranı Pıs DSI arayüzüne bağlamak için bir FPC kablosu kullanın ve ekrana dokunulabilir, bu da basit ve kullanışlıdır.Tersine çevrilmemesi gereken DSI arabirim satırı dizisine dikkat edin;.Kırılmasını önlemek için ekranı hafifçe tutmaya özen gösterin;W. Arka ışığı ayarlarken, kötü dönmesini önlemek için döner kodlayıcının gücüne dikkat edin.Kodlayıcı sonuna kadar döndürüldüğünde, dönmeye devam edemez, aksi takdirde kodlayıcı hasar görür ve firmamız bunu kabul etmez;T. he ekranı ahududu pi'nin sıfır sürümünü desteklemez.Arka ışık, rahat ve hızlı bir döner kodlayıcı ile ayarlanabilir; Yerleşik çıtçıtlar ve konumlandırma direkleri, daha entegre olan Ahududu Pi'yi sabitleyebilir; Ekranı Pıs DSI arayüzüne bağlamak için bir FPC kablosu kullanın ve ekrana dokunulabilir, bu da basit ve kullanışlıdır.Ters çevrilmemesi için DSI arayüz hattı dizisine dikkat edin;Ekranın kırılmasını önlemek için ekranı hafifçe tutmaya dikkat edin; Arka ışığı ayarlarken, kötü dönmesini önlemek için döner kodlayıcının gücüne dikkat edin.Kodlayıcı sonuna kadar döndürüldüğünde, dönmeye devam edemez, aksi takdirde kodlayıcı hasar görür ve firmamız bunu kabul etmez; Ekran Ahududu pi'nin sıfır sürümünü desteklemez.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler