LeadsaiL [30% Büyük] Mouse Pad ile Dikişli Kenar Premium Dokulu Fare Mat Su Geçirmez Kaymaz Kauçuk Taban Yuvarlak Mousepad Dizüstü Bilgisayar PC Ofis için 9.8 × 9.8×0.12 inç (Mor)
Yenilendi

LeadsaiL [30% Büyük] Mouse Pad ile Dikişli Kenar Premium Dokulu Fare Mat Su Geçirmez Kaymaz Kauçuk Taban Yuvarlak Mousepad Dizüstü Bilgisayar

₺ 14.97

Mağazada

【Orijinal Tasarım Fare Matı】 8.7×8.7×0.12 inç( 250mm x 250mm x 3mm) ölçün.İş ve oyun için mükemmel boyut. tüm yüzeylere uyum sağlamak için 3mm kalınlık. 【Dayanıklı Dikişli Kenarlar】 Bu mouse pad, aşınmayı önleyebilen hassas kenarlara sahiptir.Bağlılık bozulmaz.Deformasyon ve degumming olmadan uzun süreli kullanım sağlayın. 【Ultra pürüzsüz Yüzey】 Doku 230°F ve yüksek basınç işlemi ile daha yoğundur.Fare hızlı bir şekilde hareket ettirilebilir ve kaygan bir yüzeye doğru bir şekilde yerleştirilebilir. surface.It mükemmel hız ve kontrolü korurken hızlı hareket için optimize edilmiştir. 【Kaymaz kauçuk taban】 Yoğun gölgeleme ve kaymaz doğal kauçuk taban masaüstünü sıkıca kavrayabilir.Konforunuz ve fare kontrolünüz için birinci sınıf yumuşak malzeme. 【Temizlemesi kolay】 Leadsai L mouse pad, mükemmel kilitleme rengi efektine ve suya dayanıklıdır, sürekli kullanım için su ile temizlenebilir, Düz, yumuşak, aşınmaya dayanıklı, bükülmeye karşı dayanıklı ve çevre dostudur.Leadsai L [30% Büyük] Mouse Pad ile Dikişli Kenar Premium Dokulu Fare Mat Su Geçirmez Kaymaz Kauçuk Taban Yuvarlak Mousepad Dizüstü Bilgisayar PC Ofis için 9.8 × 9.8×0.12 inç.8.7×8.7×0.12 inç( 250mm x 250mm x 3mm) ölçün.İş ve oyun için mükemmel boyut. tüm yüzeylere uyum sağlamak için 3mm kalınlık.Bu mouse pad'in aşınmayı önleyebilecek hassas kenarları vardır.Bağlılık kıvrılmaz.Deformasyon ve degumming olmadan uzun süreli kullanım sağlayın.Doku 230°F ve yüksek basınç tedavisi ile daha yoğundur.Fare hızlı bir şekilde hareket ettirilebilir ve kaygan bir yüzeye doğru bir şekilde yerleştirilebilir. surface.It mükemmel hız ve kontrolü korurken hızlı hareket için optimize edilmiştir.Yoğun gölgeleme ve kaymaz doğal kauçuk taban, masaüstünü sıkıca kavrayabilir.Konforunuz ve fare kontrolünüz için birinci sınıf yumuşak malzeme.Leadsai L mouse pad, mükemmel kilitleme rengi efektine ve suya dayanıklıdır, sürekli kullanım için su ile temizlenebilir, Düz, yumuşak, aşınmaya dayanıklı, kıvrımlara, dönüşlere karşı dayanıklıdır.Yüksek kaliteli, dayanıklı dokulu kumaştan üretilen bu mouse pad'in yüzeyi, farelerinizin hareketlerini izlemesini geliştirebilir.Ped, imlecin aşırı sürtünme yapmadan hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlar.Kesin hassasiyet ve yüksek verimlilikle oyunlara göz atabilir, çalışabilir ve oynayabilirsiniz.Sıkı koku giderme tedavisi, böylece artık kötü kokudan muzdarip değilsiniz disturbed.At aynı zamanda sağlığınız da sağlanabilir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler