KOMCLUB Çadır Direkleri Katlanabilir Muşamba Direkleri, hafif Paslanmaz Çelik Dayanıklı Pas Dayanıklı Çadır Direkleri Açık Spor Kamp için 2 Set (94.5 İN)
Yenilendi

KOMCLUB Çadır Direkleri Katlanabilir Muşamba Direkleri, hafif Paslanmaz Çelik Dayanıklı Pas Dayanıklı Çadır Direkleri Açık Spor Kamp

₺ 65.97

Mağazada

【Katlanabilir Tasarım】 Hafif Çadır direkleri, saklanması ve taşınması kolay 6 bölümlü katlama ile tasarlanmıştır.Maksimum uzunluk : 94.5 "/ 240 cm, Katlama uzunluğu : 17.32"/44 cm.Seyahat için özel saklama torbaları mevcuttur. 【DAYANIKLI MALZEMELER】 Muşamba direklerimiz,küçük muşamba için profesyonel, güçlü ve dayanıklı korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Kamp muşamba direkleri, çadırın delinmesini etkili bir şekilde önleyen ve kaymayı azaltan çıkarılabilir silikon koruyucu kapaklarla birlikte gelir. 【Hızlı Kurulum】 Katlanabilir çadır direkleri sağlam çelik tel ile sıkıca bağlanır, açıldığında ve dikildiğinde, kauçuk halat tüm direği sıkıca sabitler, böylece kurulum ve katlama çok hızlıdır. 【Avantajlardan haberdar】Çadır direklerimiz, kolayca bükülmeyen ve sıkıca sabitlenen 1 mm kalınlığında çelik tel ile bağlanır.Altta kaymaz fişler ve altı bölüm birbirine bağlı. 【Geniş Uygulamalar】 KOMCLUB muşamba direkleri, tenteler, kanopiler, brandalar, kanopiler, kamp çadırları, kamp çadırları, pançolar, güneşlikler vb.İçin mükemmel olan çadırları ve muşamba kapılarını desteklemek için halatlar ve çadır mandalları ile kullanılabilir.Bu çadır direkleri yürüyüş, açık hava gezileri, piknik kampı ve diğer açık hava etkinlikleri için mükemmeldir. 1. Ürün, güçlü ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 2. İhtiyacınız olan herhangi bir yüksekliğe ayarlanabilir, kullanımı çok kolaydır. 3. Hafif, uygun bir çanta ile, herhangi bir kamp faaliyetleri için çok uygundur.Malzeme : Paslanmaz çelik.İpucu : 5 cm.Çap : 19mm.uzatma uzunluğu : 94.5"/240 cm.Katlanmış uzunluk : 17.32" / 44 cm.Ağırlık : 1.4 lb / 635g.paket içerir : . 2 takım çadır direkleri (12 segment;) * paketleme çantası.Muşamba direğinin kurulumu daha kolaydır ve ipli bağlantısı nedeniyle daha sağlam, daha rüzgara dayanıklıdır ve bükülmez, ipli direğin altı bölümünü birbirine bağlar.Katlama 17 inçtir ve açılma 94,5 inçtir, her bölümün herhangi bir kutup kaybetmeden birleştirilmesi garanti edilir, ancak uzunluk ayarlanabilir değildir.

Teklifin özellikleri

1. The product is made of high-quality stainless steel, strong and durable. 2. It can be adjusted to any height you need, very easy to use. 3. Lightweight, with a convenient bag, very suitable for any camping activities. Material:
Stainless steel Tip

Benzer cümleler