CHEXANK Vintage Metal Uçak Modeli Vintage Uçak Parti Süslemeleri Çocuk Oyuncakları Noel Ev Dekor Süslemeleri Masa Süslemeleri (Sarı)
Yenilendi

CHEXANK Vintage Metal Uçak Modeli Vintage Uçak Parti Süslemeleri Çocuk Oyuncakları Noel Ev Dekor Süslemeleri Masa Süslemeleri (Sarı)

₺ 176.70

Mağazada

Demir.Bu uçak modeli retro ve moda unsurlarını birleştiriyor, iyi bir hatıra ve koleksiyon.Uçak modeli ince işçiliğe sahiptir, gövde yapay olarak renklendirilir ve doğal olarak hava ile kurutulur, böylece uçağın parlak renkleri ve iyi parlaklığı vardır.Uçak modeli yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir ve çoklu işlemlerle üretilmiştir, bu nedenle çok dayanıklıdır.Bu uçak modeli ev, ofis, bar, kafe, dükkan için güzel bir dekorasyondur, şık ve zarif bir atmosfer yaratabilir.Bu uçak modeli de çocuklar için bir hediye, aile veya yourself.Name : ferforje plane Material : Demi Rrenk : kırmızı, mavi, sarıağırlık : 150 grammanuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm boyut varyasyonuna izin verin.Nedeniyle farklı bilgisayar monitörleri, gerçek renk resimden biraz farklı olabilir.anlayışın için teşekkür ederim.Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.Bu öğe beklentilerinizi karşılamıyorsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.1. Uçak modeli yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir ve çoklu işlemlerle üretilmiştir, bu nedenle çok dayanıklıdır.2. Uçak modeli ince işçiliğe sahiptir, gövde yapay olarak renklendirilir ve doğal olarak hava ile kurutulur, böylece uçağın parlak renkleri ve iyi parlaklığı vardır.3. Bu uçak modeli ev, ofis, bar, kafe, dükkan için güzel bir dekorasyondur, şık ve zarif bir atmosfer yaratabilir.4. Bu uçak modeli retro ve moda unsurlarını birleştiriyor, iyi bir hatıra ve koleksiyon.5. Bu uçak modeli aynı zamanda çocuklar, aile veya kendiniz için bir hediyedir.Paket İncluding1 * Süs.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler