Yedekleme Kamera ile Keleda 7001 Çift Din Araba Stereo, WiFi Bluetooth Radyo Alıcısı ile Android 9.1 için Otomatik GPS Navigasyon Sistemi 7in Dokunmatik LCD Monitör, ın-Dash Multimedya Video Oynatıcı (1 + 16G)
Yenilendi

Yedekleme Kamera ile Keleda 7001 Çift Din Araba Stereo, WiFi Bluetooth Radyo Alıcısı ile Android 9.1 için Otomatik GPS Navigasyon Sistemi

₺ 357.00

Mağazada

★ GPS SÜRÜŞ için en iyi yardımcınız ★ Modül ve harici GPS karınca, çift din navigasyonda yerleşik, harita motoru uygulaması da öyle.Kullanıcıların çevrimdışı gezinme için uygulama ayarından belirli bir alanın harita verilerini indirmeleri gerekir.Waze / HERE We Go / Tomtom da desteklenmektedir.Herhangi bir trafik sinyali doğru bir şekilde tanınabilir, bu da sizi hedefinize daha fazla güvenle götürür. ★İYİ GÖRSEL DENEYİM★Otomatik GPS navigasyon sistemi 7" HD dokunmatik ekrana sahiptir ve size olağanüstü bir görsel deneyim sunar.2-dın navigasyon, tekerlek kontrolü, ekran ayna bağlantısı ve aux giriş konnektörü ile tasarlanmıştır.İstediğiniz zaman arabadaki her aile üyesine müzik ve video paylaşabilirsiniz.Android veya i OS cihazlarının ekranları sadece kafa ünitesinin ekranına yerleştirilebilir. ★ARKA GÖRÜŞ KAMERASI SİSTEMİ★Çift din araç stereo sistemi, dikiz kamerasını kaydetmek ve desteklemek için USB çizgi kam (dahil değildir) bağlayan bir DVR sistemi ile geliştirilmiştir.Geri vites açıkken arka görüş kamerası etkinleştirilecektir.Gece görüş yedekleme kamerası kutuya dahildir ve SUV, kamyonet, kamyon, mini araba vb.Dahil olmak üzere çoğu araba modeli için kurulumu ve uyumludur. ★MUTİMEDİA ARAÇ NAVİGASYON STEREO ★ Android 9.1'e dayanan çift din Android auto, dahili dört çekirdekli İŞLEMCİ, 1 GB Ram, 16 GB Rom ile wifi, Bluetooth ve GPS modülleri için çalışabilir.Direksiyon kontrolünü ve arka kamera girişini mükemmel şekilde destekler (kullanmak için harici DVB-T kutusu satın almanız gerekir). 2. Destek araba DVR fonksiyonu; (kullanmak için harici USB DVR kamera satın almanız gerekir). 3. Destek 3 G Ağ; (kullanmak için 3 G dongle satın almanız gerekir). 4. Destek OBDII fonksiyonu; (kullanmak için OBDII bluetooth adaptörü satın almanız gerekir). 5. Destek DAB fonksiyonu; (kullanmak için DAB + radyo kutusu satın almanız gerekir). 6. Destek Carplay fonksiyonu; (özel ses kontrol uygulamasını indirmeniz ve servis ücretini ödemeniz gerekir). - AUX Video Girişi : Bir-Arka Görüş Kamerası Video Girişi : Bir. - Araba dvr'ı Girişi : 1 kanal-AUX Ses Girişi : R/L. - Video Çıkışı : 1 kanal - Ses Çıkışı : LF, LR, RR, RF. - Subwoofer Çıkışı : Bir. -1 x araç radyo alıcısı -1 x GPS anten. -2 x USB kabloları -1 x güç kablosu. -1 x RCA kablosu -1 x kamera giriş kablosu. -4 x kurulum araçları * -2 x metal çerçeve * -1 x kullanım kılavuzu. -1 x arka kamera -1 x kamera güç kablosu -1 x kamera RCA kablosu. - Düz bıçak ve Phillips başlı tornavidalar. - Gözetlemek bar veya meraklı aracı. - Kablo demeti adaptörü. -Kablo demeti adaptörünüz yoksa havya veya sıkma aleti ve lehim veya sıkma konnektörleri. - TV sistemi : NTSC / PAL-yatay çözünürlük : 420 TVL. -S / N oranı : 48db'den iyi-Minimum aydınlatma :

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler