SHENYUAN 16IRMAG55 ZM860 ISO Karbür Konu Uçlar CNC Iç Paslanmaz Çelik Torna Threading Araçları Tutucu (Boyut: 16IRMAG55 ZM860)
Yenilendi

SHENYUAN 16IRMAG55 ZM860 ISO Karbür Konu Uçlar CNC Iç Paslanmaz Çelik Torna Threading Araçları Tutucu (Boyut: 16IRMAG55 ZM860)

₺ 371.07

Mağazada

Çok çeşitli malzemelerin tornalanması ve bitirilmesi için kullanılır.Çelik, dökme demir ve demir dışı malzemeler için uygundur.Model Numarası : 16 IRMAG55 ZM860. Malzeme : Sert Alaşım.Sertlik : HRA89. 5~92.8. Kullanımı : Kanal Açma Aracı.Uygulama Makine : Yan satır kesici torna tezgahı machine CAM İsviçre tipi torna Geçerli machine Turning İlgili machine Processing modu machining Turning machine Automatic dönüm machine Towel kesici torna tezgahı torna : Sığ Oluk Machining Small Dönüm İç Turning External Turning Grooving ,Kesme, Yüz cutting Thread Araç Gereç Araç Gereç,böyle Karbür, Kaplamalı Karbür,Sermet, Kaplamalı Sermet,Seramik, CBN ve PCD gibi kesici için 1 Teknik Araç Gereç Terms Cutting : Terminoloji : bu Kesim için İşleme Mode Basis Bilgi Machining Turning Delik.Karbür Malzemesi : Ana bileşen olarak wc'li Çimento Karbür(Tungsten Karbür).2 Fiziksel Özellikler Görünüm : Malzemelere bağlıdır(örn.Gri,Siyah,Altın vb.).) Koku : None Hardness : Karbür/Sermet 5~30 GPa HV, Seramik 10-40 GPa HVCBN 20~50 GPa HV,PSD 80~120 GPa HVSp.Gr. : 7 16 9 karbür~, Sermet 5~9, Seramik 2~testere lazer/PSD 3~53 Composition Carbide, W,Ti, Al, Si, Ta,B ile Nitrat,Karbon nitrür ve Oksit, vb.ayrıca, Co, Ni,Cr, Mo gibi metaller bazı kesme malzemelerine dahil edilir.not : 1. kesici takım ürünlerinin ambalajına bir" uyarı "veya" uyarı " etiketi yapıştırılır, ancak aletin kendisine yapıştırılmaz.2. Kullanma ve herhangi bir aracı ürünleri ve Araç Gereç kullanmadan önce, doğru kullanım için bu kılavuzu okuyun lütfen.3. ayrıca, güvenlik eğitiminin bir parçası olarak, tüm gerçek operatörleri bu kılavuzun içeriğiyle tanıştırdığınızdan emin olun.4. mağazamızda gösterilen fotoğraflar gerçek ürünlerdir.Farklı aydınlatma koşulları veya kamera sorunları nedeniyle, paketin rengi biraz farklıysa, bu normaldir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler