DIY Slushie Maker Fincan, Sihirli Slushy Maker Sıkmak Fincan, 500 ML Yaz Hızlı Dondurulmuş Soğutma Smoothie Tutam Fincan, Çift Katmanlı Sıkmak Fincan Slushy Makinesi, Herkes için Taşınabilir Sıkmak Buz Fincan (Büyük-Açık Pembe)
Yenilendi

DIY Slushie Maker Fincan, Sihirli Slushy Maker Sıkmak Fincan, 500 ML Yaz Hızlı Dondurulmuş Soğutma Smoothie Tutam Fincan, Çift Katmanlı

₺ 288.60

Mağazada

【Slushy Maker'ı Yükseltin】 Gıda sınıfı silikon kullanarak.Güncellenmiş tasarımdan sonra,bardağın kapasitesi daha büyük ve daha güçlüdür, 500 ML İpuçları : Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, sadece suyla yıkayın ve daha sonra tekrar dondurun, tekrar tekrar kullanabilirsiniz. 【Hızlı Buz Yapma】 Sulu Bardağın içinde gıda sınıfı donma sıvısı vardır.Yerleşik dondurucu sıvı ve malzemeler, lezzetli, güvenli ve hijyenik hale getirmek için ısı ve soğuk olarak değiştirilir.Yerleşik yoğuşma 18 aylık bir raf ömrüne sahiptir. 【Kullanımı Kolay】 Adım 1 : Bardağı yaklaşık 3-6 saat dondurun ve içecekleri, suyu veya sodayı buzdolabının taze tutma katmanına koyun.Adım 2 : Slushie kabını buzdolabından çıkarın, ardından içeceği dökün ve kapağı kapatın.Adım 3 : Bardağı parmaklarınızla 1-3 dakika sıkın. 【Slushies'in Tadını Çıkarmanın Eğlenceli bir Yolu】 Buzdolabınızda bir şey kullanırken dondurulmuş bir muamele yemenin eğlenceli bir yoludur juice.It sıcak yaz aylarında kullanmak harika olacak.her şeyle çalışırlar..meyve suyu veya soda.ve bu size kendi karışımlarınızı deneme ve oluşturma yeteneği verir. 【2'si 1 arada Saman ve Kaşık】 Samana bağlı kaşık, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kaşık veya saman olarak kullanılabilir. 【İPUÇLARI】Slush yapmaya çalışmadan önce bardağın tamamen donmuş olduğundan emin olun ve içecekleri, suyu veya sodayı buzdolabının taze tutma katmanına koyun.Hiçbir zaman lezzetli slushies yapar!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler