[3 p] Jusy Oneplus Nord N10 5G Kılıf ve Temperli Cam Ekran Koruyucu ve Kamera Koruyucu için 1 + Nord N10, koruyucu Kılıf ile Döndür Tutucu Kickstand ve Manyetik Plaka için Oneplus Nord N10 (Donanma)
Yenilendi

[3 p] Jusy Oneplus Nord N10 5G Kılıf ve Temperli Cam Ekran Koruyucu ve Kamera Koruyucu için 1 + Nord N10, koruyucu Kılıf ile Döndür Tutucu

₺ 29.97

Mağazada

【Uyumluluk】 Bu ürün içindeki kılıf, ekran koruyucu ve lens koruyucu sadece Oneplus Nord N10 5 G telefon için tasarlanmıştır (6.49 inç ekran boyutu, 2020).Lütfen satın almadan önce cihazınızın modelini kontrol edin. 【360°Tam Vücut Koruması】 Bu 3'ü 1 arada paket, Oneplus N10 5 G cihazınız için tam bir koruma sağlar.Ekran koruyucu ve kamera lens koruyuculu telefon kılıfının kaldırılmış kenarları, telefonunuzun, ekranın ve kameranın arkasını her türlü günlük hasardan koruyabilir.Telefon kılıfının sağlam kaymaz tasarımı, telefonunuzun kazara düşmesini önleyebilir. 【Dönen Kickstand Dahil】 Metal kickstand 360° yatay ve 120° dikey olarak dönebilir, bu da videoları ve filmleri elsiz bir şekilde izlemeyi kolaylaştırır.Bu, cihazınızı kullanırken yanlışlıkla düşmesini önlemek için bir halka tutucu olarak da işlev görebilir. 【Manyetik Plaka】 Telefon kılıfı, sürüş sırasında navigasyon için manyetik araç montaj tutucusuna doğrudan adsorbe edilebilen dahili bir manyetik plakaya sahiptir. 【What You Get】 1 * Döner Kickstand ile Kılıf + 1 * Paketi HD Ekran Koruyucu+1 * Kamera Lens Koruyucu.Jusy Ekibi 7*24 saat müşteri hizmeti sunmaktadır.Ürün herhangi bir nedenle tatmin edici değilse, 30 gün içinde iade edebilir ve tam geri ödeme alabilirsiniz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler