H & W 3 Paket, A4 Depolama Arşivleri Kılıfları Dosya Kutuları Kapaklı Plastik, Kutu Dosya, Yükseklik 35 55 75mm, Yeşil (WG3-Z4)
Yenilendi

H & W 3 Paket, A4 Depolama Arşivleri Kılıfları Dosya Kutuları Kapaklı Plastik, Kutu Dosya, Yükseklik 35 55 75mm, Yeşil (WG3-Z4)

₺ 44.67

Mağazada

【Büyük boy】 : 12. 1x9.4x3 inç. 【Orta halli boyutu】 : 12. 1x9.4x2. 1 inç. 【Small boyutu】 : 12. 1x9.4x1. 4 inç. 【Material】 : Yüksek kaliteli PP, katı ve dayanıklı dosya kutuları. 【Uyum】 : belge, dosya, mektup, tarih, rapor vb.H & W, ağırlıklı olarak ofis, okul ve ev yaşam ürünleri satan yeni, güzel ve nitelikli bir satıcıdır.İnsanları günlük yaşamlarında kolay ve rahat hale getirmeyi hedefliyoruz.Dükkandaki her ürün garanti edilebilir, satın almak için rahat hissedebilirsiniz.GÜNLÜK yaşamda yaygın olarak kullanılan-Klasik renkler ve basit tasarım, bu arşiv belge kutusu ofis personeli, profesyoneller, öğrenciler, öğretmenler, kadınlar, erkekler vb.Için uygundur.Ofis, okul, hastane, kütüphane ve diğer birçok yer için saklama kutusu, arşiv kutusu, dosya düzenleyici olarak mükemmeldir. - Boyut : 12.5(318mm) x 9.37(238mm) inç, Kalınlık : 2.0 cm , 3.5 cm , 5.5 cm. - Malzeme : Daha fazla huzur ve güvenli depolama için yüksek kaliteli PP (plastik) Arşiv kalitesi. - Tasarım :.3,5 cm kalınlığında 320 yaprak kağıt tutabilir.5.5 cm kalınlığında 520 yaprak kağıt tutabilir.Kalınlık 7.5 cm 800 yaprak kağıt tutabilir. - Üç boyutta dosya kutusu sağlıyoruz, ince olanı taşıması kolay ve kalın olanı uzun süre saklanabilir.Özel olarak katlanabilir tasarım, ihtiyacınız olmadığında katlayabilmeniz için normal dosya kutularından daha az yer kaplar.Dosyalarınızı ve belgelerinizi saklamak veya arşivlemek istediğinizde hızlı bir şekilde kurulabilir.Yapışkan düğme yapıştırmak için tasarlanmıştır.Özgürce, etkili belgeleri korumak.ve veri.Hem ön hem de omurgada etiketler için yuvalar vardır.Kolayca assort edebilirsiniz documents.No bu dosya kutularını dikey veya yatay olarak yerleştirirseniz, hiçbir zaman hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.Omurgada kutuyu kolayca çıkarmanızı sağlayan küçük bir delik de vardır.Parmağınızı hafifçe çekerek ihtiyacınız olan dosyaları kolayca bulabilirsiniz!.Birçok renkli dosya kutusu sağlıyoruz, farklı dosya türlerini koymak için farklı renkli dosya kutuları satın alabilirsiniz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler