Sert Köpek Oyuncak Uçan Disk 8.7 İnç-Interaktif Kauçuk Flyer Köpek Oyuncak - Su Yüzen Oyuncaklar-Köpek Yumuşak Fetch Oyuncak-Açık Eğitim için Orta, Büyük Köpekler (Sarı, Büyük, 8.7-İnç)
Yenilendi

Sert Köpek Oyuncak Uçan Disk 8.7 İnç-Interaktif Kauçuk Flyer Köpek Oyuncak - Su Yüzen Oyuncaklar-Köpek Yumuşak Fetch Oyuncak-Açık Eğitim

₺ 29.97

Mağazada

[Mükemmel Boyut] : 8.7 inç uçan disk Orta/büyük köpekler için iyidir. [%100 Güvenlik Malzemesi] : Vanilya aromalı, toksik olmayan, dayanıklı doğal Kauçuk. [Yumuşak, Zarar Vermez] : Köpek diski, köpeğin dişleri ve ağzı için yumuşak ve güvenlidir, çiğneme oyuncağı değildir. [Taşıması Kolay] : Bu köpek uçan oyuncak hafif ve esnektir, bu da taşımayı kolaylaştırır, her yere koyabilirsiniz. [Çok Amaçlı] : Aynı zamanda bir su yüzen oyuncak olabilir.Bu uçan diskin başka bir tarafı yiyecek veya su için geçici bir besleyici olabilir.Lütfen Uçan Diskleri ve köpeğinizi yalnız bırakmayın, gözetim önerilir.Köpek broşürü çiğneme oyuncağı değildir, sadece oynamak veya eğitmek içindir.İnteraktif Oyun açmak için doğru yoldur.Köpeğin dişleri ve ağzı için yumuşak ve güvenlidirler.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler