Aidetech Olmayan Katlanır Koşu Bandı Kapak, Yükseltme Koşu Makinesi Kapak, Toz Geçirmez Ağır Fitness Ekipmanları Koşu Bandı Koruyucu Kapak için Kapalı ve Açık (Siyah, 78x37x59 inç)
Yenilendi

Aidetech Olmayan Katlanır Koşu Bandı Kapak, Yükseltme Koşu Makinesi Kapak, Toz Geçirmez Ağır Fitness Ekipmanları Koşu Bandı Koruyucu

₺ 80.97

Mağazada

Sizes 【Boyutları ve Evrensel Fit】 78x37x59 inç / 200x95x150 cm (Uxgxy).78inch koşu Bandı uyuyor.Aynı büyüklükteki koşu bandı için de uygundur ve Nordic Track, Pro Form, XTERRA, Merax, Weslo, Nautilus vb.Markaları için uygundur.Boyut resminde veya ürün açıklamasında ayrıntılı boyutları kontrol edin.Lütfen satın almadan önce Koşu Bandınızı ölçün. Use 【Kullanımı Kolay ve Rüzgar Geçirmez】 Koşu bandı kapağını sıkıca oturtmak için ipliği sıkın ve içeride kalır place.To kapağın rüzgarla kaçmasını önleyin.Takılması ve çıkarılması kolaydır. 【Mükemmel Malzeme】 Yüksek kaliteli, yüksek yoğunluklu oxford kumaş ve çift dikiş dikişi, yumuşak iç malzeme koşu bandı gövdesinden korur scratches.To çalışan makine için mükemmel yağmur, UV, yırtılma direnci sağlayın. 【Çok Yönlü Koruma】 Bu çalışan makine kapağı, çalışan makinenin tamamını ölçer ve özellikle şiddetli havalarda tam koruma sağlar.Koşu bandınızın ömrünü uzatmak. Clean 【Temizlemesi Kolay ve En iyi Servis】 Hortumu suyla durulayın ve kir hızla kaybolur.Bir sonraki kullanım için güneşte kurutun.Aidetech size en iyi hizmeti ve sorunsuz hizmeti sunacaktır refund.No sorununuz ne olursa olsun, lütfen bizimle iletişime geçin.ÖZELLİKLERİ? tam kapsama kapak Yumuşak iç malzeme vücut çizikler rüzgar direnci, oo Kolay temizlenir ve solmaz için askıları İpli, oo koşu bandı korur, oo yırtılma direnci için çift dikiş dikiş toz direnci ve UV direnci, oo Mükemmel ızgara kuru, oo Ağır dayanıklı kumaş-devam et, oo : Aidetech, Oo Renk : Siyah Kesme Malzeme : Yüksek yoğunluklu oxford kumaş, oo Boyutları(Uxgxy) ve Marka ÖZELLİKLERİ, oo uzun bir süre için geri dönüşümlü olabilir Sağlar : BİZİ SEÇİN : oo sert ortamından koşu bandı için tam koruma Sağlamak NEDEN 78 x 37 x 59 inç / 200 x 95 x 150cm kesme Paketi : 1 x koşu Bandı Kapak + x saklama çantası. ★ Yağmur, kar, UV ışınları, don, kuş pisliği, kir, toz gibi. ★ Sizin için en iyi hizmeti sunacağız. ★ Rakipsiz Garanti Ürünümüzün arkasındayız ve tamamen memnun değilseniz size %100 PARA İADE garantisi veriyoruz! ★ Şimdi sizinkini almak için yukarıdaki" SEPETE EKLE" ye tıklayın!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler