Kablosuz Araç Chargesr Dağı Attikbiz Otomatik Sıkma Qi Araç Chargesr Hızlı Şarj Cam Dashboard Hava Firar telefon tutucu iPhone 11 için Uyumlu Pro Max Xr X XS,Samsung S10 S9,Karbon Fiber (Siyah)
Yenilendi

Kablosuz Araç Chargesr Dağı Attikbiz Otomatik Sıkma Qi Araç Chargesr Hızlı Şarj Cam Dashboard Hava Firar telefon tutucu iPhone 11 için

₺ 83.97

Mağazada

【Aşırı Stabilite ve Güvenlik】 Attikbiz kablosuz araç şarj cihazı aşırı stabilite havalandırma klipsine sahiptir, engebeli ve frenlenmiş yollarda sürerken bile telefonunuzun düşmesini önler.Qi araç şarj cihazı montajı, şarj güvenliğini sağlamak ve çalışırken herhangi bir gürültü olmadan aşırı akım, aşırı ısınma, aşırı voltaj ve kısa devre koruması sağlar. Telefonu hızlı kablosuz araç şarj cihazı bulunur zaman verdiğim otomatik Tek elle kullanım Şarj cihazı ve Yükseltilmiş Havalandırma Klip Telefon Tutucusu Sıkıştırma Özelliği, otomatik olarak açılır ve sadece dokunmak için herhangi bir düğmeye grup telefonlarınızı bırakın, bir saniye içerisinde şarj zahmetsiz kablosuz keyfine varacaksınız, gösterge mavi şarj olduğunu gösterir gerekir.Yükseltme havalandırma klipsi, araç kablosuz şarj cihazını iyi tutar, şarj cihazının eğilmesini ve telefonun düşmesini önler. 【Güçlü Vantuz ve Ayarlanabilir Görüntüleme】 Araç için kablosuz şarj cihazı ön cama, güçlü vantuzlu gösterge paneline monte edilebilir.Teleskopik kolun açısını ve uzunluğunu ayarlayabilirsiniz.Ayrıca, 360 derece döndürme, GPS haritasını ve telefon görüşmelerini daha kolay hale getirir. 【Qi Kablosuz Güvenli Şarj】 Attikbiz araç telefonu montajlı kablosuz şarj cihazı, Samsung Galaxy Note 10, 10 Plus, S10, S10 Plus, S9, S9 Plus, S8, S8 Plus, Not 9, Not 8, 7 için 10 W şarjın güvenliğini ve hızını sağlamak için sıkı şarj testlerinden geçmiştir. ıPhone 11 Pro Max/ X/ XS/ XS Max/ XR/ 8/ 8 Plus için 5 W araç şarj cihazı kablosuz, diğerleri için 5 W standart şarj. (QC2. 0 veya 3.0 adaptörü dahil değildir hızlı şarj için gereklidir). 【Paket İçeriği ve Mükemmel Müşteri Hizmetleri】 24 saat içinde 1 x Qi araç şarj cihazı, 1 x Havalandırma Klipsi, 1 x USB Tip C Kablo, 1 x kullanım kılavuzu alabilirsiniz hızlı cevap ve güler yüzlü müşteri hizmetleri.Kalite ile ilgili herhangi bir sorun için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler