ARCH 20/26/32 Telefon Ekran Yükseltici, Geniş Ekran Blu-ray Telefon Ekran Büyütücü, Filmler, Videolar için Cep Telefonu Ekran Büyüteci, Tüm Akıllı Telefonlarla Uyumlu (Renk: Siyah-C, Boyut: 26 inç)
Yenilendi

ARCH 20/26/32 Telefon Ekran Yükseltici, Geniş Ekran Blu-ray Telefon Ekran Büyütücü, Filmler, Videolar için Cep Telefonu Ekran Büyüteci,

₺ 29.67

Mağazada

Phone Telefon ekran büyüteci HD ekran büyüteci Depolama tipi döner katlanır tasarım.Yükseklik yeterli değilse, yükseklik halka standı ile ayarlanabilir.Katlandığında süper ince ve çantanızda da taşınabilir.Kapalı için uygun, kamp, yolculuk, eğlence, her yerde ve vb. Screen Ekran amplifikatörü, telefon ekranınızı 3-5 kez büyütebilir, insan gözünün eğriliğine tam olarak uyabilir, izlemek daha rahattır.Ekran büyüteci, küçük ekrana uzun süreli odaklanmanın neden olduğu rahatsızlığı ve görsel yorgunluğu azaltacak ve radyasyonu etkili bir şekilde azaltacaktır. Screen Ekran büyüteci, bir telefon projektörü ekranı gibi çalışır, ekranınızın boyutunu etkili bir şekilde iki katına çıkarır, böylece akıllı telefonunuzdaki filmlerin ve videoların keyfini HD olarak sonuna kadar çıkarabilirsiniz. design Basit ve şık tasarım bu ürünü aileniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz, film sevgiliniz ve Oyun arkadaşınız için en iyi yılbaşı hediyesi seçiminiz yapın.Yaşlılar için kitap veya gazete okumak için en iyi Şükran günü hediyesi. Products Ürünlerimizden her zaman sorumluyuz, herhangi bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde cevap vereceğiz.HD Telefon Ekran Büyütücü, HD Cep Telefonu Ekran Büyüteci, Hafif ve katlanabilir tasarım taşımayı kolaylaştırır.Ev, ofis, kamp, seyahat vb.Için idealdir.Ayrıca en iyi hediye seçimi■ Ürün özellikleri◆Boyut : 24x13cm/26x15cm /28x17cm◆Ekran boyutu : 20inch/26inch / 32inch■ Paket İçeriği : Sadece 1 telefon ekran büyüteci■ İpucu : ◆ Diğer süslemeler dahil değil, yalnızca telefon ekran büyüteci satıyoruz. Light Işık, ekran vb.Ile ilgili sorunlar nedeniyle . , ürünün renk farkı normaldir.♦ Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize bir mesaj bırakın lütfen ve biz 24 saat içinde size geri alacak.■Not : Bu cep telefonu büyütecinin boyutu, ekran büyütme çözünürlüğüne göre ayarlanır.Açıklanan boyut, ürünün kendisi değil, cep telefonu büyütecinin büyütülmüş boyutudur!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler