60 Renkler Suluboya Fırçası Kalem Çift Fırça Kalemler Sanat İşaretleyiciler, Sanatçı Ince ve fırça uçlu kalem Boyama İşaretleyiciler Yetişkin boyama kitabı Günlüklerinde Not Alma Yazı Kaligrafi Çocuklar Çizim Kalemler Kiti Sanat Zanaat Malzemeleri ışareti kitap hediye.
Yenilendi

60 Renkler Suluboya Fırçası Kalem Çift Fırça Kalemler Sanat İşaretleyiciler, Sanatçı Ince ve fırça uçlu kalem Boyama İşaretleyiciler

₺ 53.97

Mağazada

1.ÇİFT ipuçları, ÇİFT yaratıcılık, ÇİFT EĞLENCE!NEDEN Jin Chuang 60 fırça işaretleyici kalem seti SEÇMELİSİNİZ?Farklıyız! 1. Çift ipuçları, 60 işaretleyiciler, 120 hazretleri, fırça ve ince ipuçları! 2. Renk kodlu ve numaralı kalem tutucunun her seferinde doğru rengi seçmesi daha kolaydır. 3. İyi seçilmiş canlı renkler, kopya yok. 2.ÇOK ÇEŞİTLİ CANLI VE YOĞUN RENKLER - Jin Chuang, 60 harika canlı ve yoğun renkle yaratıcılığınızı ve eğlence duygunuzu serbest bırakmak için 60 çift uçlu işaretleyici sunar. 3.Bu çift fırçalı kalemlerin tüm üretimimiz sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.Tüm fırçalar ve fineliner, atlama veya mürekkep akışı sorunu olmadan iyi çalışır, mürekkep hızlı kurur ve bulaşmaz.Su bazlı boya mürekkepleri, kokusuz, sızıntı yapmaz, toksik değildir ve asit içermez.Sayfaya güçlü yapışma için lekelenmeyi önlemek için çevre dostu ve çabuk kururlar. 4.100 % Güvenli : kokusuz ve zararsız, su bazlı mürekkep, giysi ve cilt üzerinde yıkanması kolay.Bu renkli işaretleyiciler tamamen toksik değildir, çocuklar güvenlidir, ayrıca suyla kolayca yıkanırlar.Sayfaya güçlü yapışma için lekelenmeyi önlemek için çevre dostu ve hızlı kururlar!Jin Chuang ile ENDİŞELENMEYİN %100 Memnuniyet Garantisi. 5.Kolay Kavrama Konforu : Daha fazla ağrılı el ve parmak yok.daha sıkı, daha rahat tutuş için ergonomik olarak şekillendirilmiştir.Masaları ve masaları yuvarlamaz. 6.Hediye : Sipariş ücretsiz B5 işareti kitap verilecektir。.60 F Tipi : Art Marker Brand Adı : Jin Chuang Stamp F No Erasable Veya No Package Miktar F 60 Renk/Box Color Miktar F Colors Packaging F Set Model Numarası : 2 mm 0.4 mm Çift uçlu Pen Fine ipucu : f 0.5 mm.2mm 1 Adet Ağırlık : 534g Bursh : f -.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler