HUACHEN-LS Endoskop Kamera 7 Monitör DVR Kanalizasyon Borusu Muayene Video Kamera ile Otomatik Kendini Tesviye 512HZ Boru Bulucu Endoskop 22MM IP68 1000TVL Kamera (Kablo Uzunluğu: 20 m, Renk: Siyah)
Yenilendi

HUACHEN-LS Endoskop Kamera 7 Monitör DVR Kanalizasyon Borusu Muayene Video Kamera ile Otomatik Kendini Tesviye 512HZ Boru Bulucu Endoskop

₺ 180.30

Mağazada

BORU KANALİZASYON DRENAJ MUAYENE SİSTEMİ : HD 1000 TVL yüksek çözünürlüklü su geçirmez IP68 #304 paslanmaz çelik kamera+uçlu prob+145°geniş görüş açısı ile Drenaj Kanalizasyon Boru Hattı Endüstriyel Endoskop Sistemi, izlenmesi zor bazı yerleri incelediğinizde netleştirir. ulaşılması zor muayene alanını aydınlatmak için 12 adet ayarlanabilir LED.Denetimler karanlık ortamda daha net görülecektir. 512 HZ VERİCİ ve Alıcı : Bu verici, yeraltı borularının, klima borularının ve diğer boruların, Video Otomatik denge Otomatik Kendinden Tesviye 512 HZ Verici Boru Konumlandırıcısının hasar yerini bulmak için uygundur.Uygulamalar : Tıkalı / yavaş boşaltma tesisatı.Duvar / tel denetimi.Teftiş ev sahipleri.Kolay taşıma ve kullanım için tüm setleri depolar tamamen yastıklı çantası ile birlikte geliyor.Kaçakları bulmak için yırtılma alçıpan ihtiyacını ortadan kaldırır ve boru sorunları çözmek için yardımcı olur.Bir herhangi bir ev sahibi, müteahhit ve tesisatçılar profesyonel için olması gerekir!. 7 "Monitör DVR Kanalizasyon Borusu Muayene Video Kamera ile Otomatik Kendini Tesviye 512 HZ Boru Bulucu 22 MM IP68 HD 1000 TVL Kamera 12 ADET LED ışıklarpipe muayene kamerası, ulaşılması zor muayene alanını görüntülemek için kamera uçlu bir probu 7" LCD monitörle birleştirir.Lüks deri güneşlik, dış mekan muayenesinde net görüş ve ekstra koruma sağlar. monitor.It kolay taşıma için tüm kitleri saklayan tamamen yastıklı bir kılıf ile birlikte gelir ve use.It sızıntıları tespit etmek için alçıpanın yırtılma ihtiyaçlarını ortadan kaldırır ve boru sorunlarının çözülmesine yardımcı olur.Herhangi bir ev sahibi, yüklenici ve hatta profesyonel tesisatçılar için bir zorunluluktur!5 V1 A Pil Göstergesi : PG 3 dişli,pil low Battery Kayıt Fonksiyonu : Boru Duvar Kanalizasyon Muayene Yılan Kamera SD Kart yuvası,8 GB TF kart dahil dahili,canlı video görüntüleme ve video klipleri ve fotoğrafları kaydetmek avialiable olduğunu Near DVR zaman f 10 hours Signal gücü f 6 gear Speaker f Support Detect Modu : Far/ çalışırken ışık yanıyor lityum battery Charger inşa 512 HZDistance : hakkında 5m Battery : 3.7 V 3000 MAH alıcı : Alıcı Frekans : : .Denetimleri kaydedebilir ve boru sistemi üzerinden oynatabilirsiniz.(DVR Edition) MONİTÖR ve kabloprofesyonel Drenaj borularısewer Boru Hattı Muayene Kamerası, dış mekan denetimleri için güneş siperli 7 inç renkli TFT LCD monitör ile tasarlanmıştır.Telin malzemesi fiberglas çubuktur (çap : 4.9 MM),korozyon önleyici/soğuk/çekme.TAŞINABİLİR TAŞIMA ÇANTASI ve UZUN BATTERYPipe Duvar Kanalizasyon Muayene Yılan Kamera Kiti ile ağır yastıklı alüminyum kasa mağazaları tüm içeriği etrafında taşımak için uygun 12 V 4500 m Ah Li-pil dahil sürekli kullanım yaklaşık 8 saat destekler.Madde : parametre1. Şarj cihazı : AC100-240 V DC12.6 V2. 512hz : Dahili 512hz verici3. Alıcı Frekansı : 512 HZ4. Mesafe : yaklaşık 5m5. Otomatik denge : EVET6. Pil : Luminal hücreli tutucu 4. 5 AH7. Pil için sürekli kullanım süresi : app.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler