YIHUA 939D-II Pyrography Kalem Ahşap Yakma Kiti İstasyonu 2-in-1 Katı Nokta 200 ~ 480°C (Sıcaklık Göstergesi ile)/Tel Ucu 250~750°C 20 Hazretleri, Katı Noktalar, 1 Kararlı Kalem Tutucu, 2 Hurda Ahşap (Mavi)
Yenilendi

YIHUA 939D-II Pyrography Kalem Ahşap Yakma Kiti İstasyonu 2-in-1 Katı Nokta 200 ~ 480°C (Sıcaklık Göstergesi ile)/Tel Ucu 250~750°C 20

₺ 299.97

Mağazada

Hem Kalem 1 – detailer (tel ucu tipi) hem de Kalem 2-katı nokta çekmecesini (katı nokta tipi) aynı anda veya tek tek kullanabilirsiniz.Farklı çalışma alanları için iki farklı kalem üzerine iki farklı tip uç takılabilir.Daha geniş Sıcaklık Aralığı-Kalem 1'in sıcaklığı 250 ~ 750°C arasında ayarlanabilir ve Kalem 2'nin sıcaklığı 200~480°C arasında ayarlanabilir. Kalem 1 hızlı ısınabilir ve odun yakma projeniz boyunca güvenilir ısıtma sağlar.Bu istasyon ahşap, deri, mantar, balkabağı, kabak, plastik üzerindeki pirografi sanat eserleri için mükemmeldir veya Strafor, yumuşak plastikler, kağıt, sentetik kumaşlar ve daha fazlasını oymak için sıcak bıçak ucunu kullanın. [Ürünle birlikte verilen süngere su ekleyin ve uçların soğumasına ve temizlenmesine yardımcı olur].Konfor Kalem Kulpları - İki pyrography kaleminin her ikisi de çizim sırasında kullanımı iyileştirmek için yumuşak dokunuşlu ergonomik kavrama tasarımımızla birlikte gelir.Her iki kalemin tutamaçları da kullanırken rahat bir çizim deneyimi sağlamak için ısı yalıtım malzemesinden yapılmıştır.Güvenlik Tutucu-İki pyrography kalemini, pyrography hazretleri, kalemleri, aksesuarları, temizleme süngerini saklamanız için bir tutucu (%100 ısıya Dayanıklı) tasarladık.Bu sayede, kullanılmadığında güvenle saklanan kalemler ile masanızdaki değerli çalışma alanından tasarruf edebilir, ek depolama ve temizlik avantajları elde edebilirsiniz.Güvenle Yıhua'yı seçin-51 ekstra kaliteli aksesuar ekledik, böylece hemen başlayabilirsiniz ve 1 Yıllık ABD Üretici Garantisinin (Özel) tadını çıkarırsınız.Ayrıca, ekibimiz 7/24 profesyonel yardım sağlamaktadır .Soru ve Önerilerinizi bekliyoruz.NOT : Yedek parçalar bu mağazada kolayca temin edilebilir.Bu model ABD fişi ile 110-127 V üzerinde çalışır.Isı yalıtımlı kalem kolu.Isıya dayanıklı Kalem Tutucu / Stand.Kısa Devre Koruma Sigortası.ÇİFT Güç Anahtarları.Çıkarılabilir Güç Kablosu.Temassız Kalem Konektörleri.Otomatik Algılama Sistemi. 2 x Uygulama Ahşap Parçaları. Kalem Konektörüne 2 x Uç (Kalem 2). 20 x Hazretleri (Kalem 1) bir Teneke. 25 x İpuçları (Kalem 2) bir Kutu içinde. 1 x Kalem. 1 x Çift Pense (Güvenli Uç Değişimi için). 1 x Istikrarlı Kalemlik (YIHUA X-Sistemi).Bu istasyon, tek tek ve aynı anda kullanılabilen 2 tip farklı kalemle birlikte gelir.Kalem 1, daha geniş alanlarda ve daha geniş gölgeleme alanlarında yanma için daha yoğun kütleye sahip 25 uç tipi kalem ucu ile birlikte gelir.Kalem 2, resim üzerinde ayrıntılı teknikler için 20 uç tipi kalem ucu ile birlikte gelir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler