Bar Sabunluk Tepsi ile Drenaj, silikon Sabunluk Tutucu Saver için Duş/Banyo / Lavabo Güverte, Kolay Temizlik, Sabun Barlar Kuru ve Temiz Tutmak, Durdurma Duygusal Sabun 2 Paket (2 Yeşil)
Yenilendi

Bar Sabunluk Tepsi ile Drenaj, silikon Sabunluk Tutucu Saver için Duş/Banyo / Lavabo Güverte, Kolay Temizlik, Sabun Barlar Kuru ve Temiz

₺ 14.97

Mağazada

[Benzersiz Otomatik Drenaj] : Benzersiz drenaj tasarımı suyu hızlı bir şekilde boşaltabilir, banyonuzun veya mutfak lavabonuzun veya küvetinizin kenarına koyabilir, banyo vanity tezgahınızda/ mutfağınızda/ sabununuzda temiz ve kuru tutabilir. [Çok yönlü Tutucular] : Banyo/küvet/duş/mutfak lavabosu için uygundur.Üzerine sabun, mutfak süngeri ve fırça konulabilir. [Yüksek kaliteli Silikon ve Dayanıklı] : Bu sabunluk, mükemmel doku/çevre dostu/esnek/toksik olmayan yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır.Bu silikon sabunluk uzun süreli kullanım için paslanmayacak veya kırılmayacaktır. [Kolay Temizlenir ve Kaymaz] : Silikonun esnek özelliği nedeniyle, herhangi bir köşenin temizlenmesi çok kolaydır.Kaymaz silikon göze çarpan noktalar bol miktarda sürtünme sağlar, sabunluk lavaboya düşmez ve sabun da düşmez. [Minimalist Stil] : Banyonun herhangi bir renk temasına uyan minimalist / Modern / şık görünüyor. [Minimalist Stil] : Banyonun herhangi bir renk temasına uyan minimalist / Modern / şık görünüyor. [Mükemmel boyut] : Sabun kutusu boyutu 5.6 "x 3.5" x 1.0 " dır, Sabunun suda oturmadığı ve yumuşamadığı otomatik bir drenaja sahiptir, sabununuzun ömrünü uzatır.Banyo ve lavabo için mükemmel. [Yüksek kaliteli Silikon] : Düşük karbonlu, sağlıklı ve yüksek kaliteli silikon malzemeden üretilmiştir. eco-friendly.It kırılmaz ve paslanmaz, bu nedenle uzun vadede kullanılabilir. [Ömür Boyu Hizmet] : 30 günlük Para İade Garantisi ve 1 yıllık üretici değiştirme garantimiz var.Garanti talepleri veya sorularınız için her zaman 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler